šis ir diskusiju forums vai kas?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

šis ir diskusiju forums vai kas??

Atverot kārtējo reizi portālu, kļūstu pikta...Cik reizes stundā var bīdīt uz augšu savas tirgus reklāmas? Un to dara vieni un tie paši 5-6 cilvēki?! Saprastu, ja ir kas jauns rādāms, bet tie teksti par jaunumiem jau nedēļām ilgi katru dienu/ vairākas reizes stundā ir jālasa sākumlapā, bet apskatot piedāvājumu neko jaunu nemanu... un par akcijām, kas ir tikai ŠODIEN - izrādās tādas akcijas ir jau pāris nedēļas, pašķirsot Pārdod sadaļas iepriekšējās lapas...

P.S. Atsevišķiem tirgotājiem iesaku iepazīties ar atverskapi.lv foruma notiekumiem par foruma tēmu dublēšanu...Satraukts

58 Ответы

Nu, man personīgi vispār besī tās tirgošanās reklāmas un gribetu noteikumus, kas to aizliegtu. Manuprāt, 'pārdod' sadaļa bija domāta precēm, kas nav ievietotas vai ievietojamas šajā portāla, bet tad es tur mainīšu. Akmeņus arī nemetu, jo pati medzu ik pa laikam paspamot, bet, ja šo nepārtraukto bezjādžīg diskuiju taisīšanu un pacelšanu aizliegtu, es tikai priecātos.

Tad jau tomēr varēja izveidot sadaļu "jaunumi" ar visām precēm - tur atverskapi atteicās, jo notiekot spamošana, bet neredzu atšķirību no foruma, tikai atvieglotu dzīvi man un citiem pircējiem..

Reklamēšanās kā tāda man netraucē. Ja gribu kaut ko citu palaīt, ieeju lielajā foruma sadaļā un lasu citas klačas, BET...bišķi sakaitināja cita lieta. Pirmo reizi ieliku savu reklāmu par tirgošanos un virsrakstā norādīju pirmo vārdu kā `A T L A I D E S ....`, un ak jē, pēc pāris minūtēm mans sludinājums jau tika dzēsts, ne pabrīdinot, lai kaut ko izlaboju, savādāk dzēsīs - neko. 

Ok, domāju - droši vien mana vaina un iegāju noteikumos, lai paskatītos, ko un kā tad drīkst. Bet kad pirmo noteikumu izlasīju (ka nick name nedrīkst saturēt reklāmu..) sasmējos par visu to `kārtības` sistēmu, jo ir tirgotāji, kam jau SEN nick name satur reklāmu un ne viņu profili tiek dzēsti, ne izteikti brīdinājumi. Tā kā palika sajūta, ka kārtība šeit tiek uzturēta pēc kaut kādiem pavisam citiem principiem, nekā  ir rakstīts noteikumos.

cik var būt sīkumainas un piktas ,  tāda sīka lietiņa dēļ?!Smejošs

man pilnībā netraucē, ja vajag palasīt forumu, ieej attiecīgā sadaļā.Vēsais

Varu tikai piekrist raksta autorei!

Arī mani tracina,šie daži pārdevēji,kas bīda savas tēmas ik pēc 2h uz augšu.

Tas jau līdzinās tirgum kur tantiņas bāž acīs savu piedāvājumu!Uhh,parasti no tādām pa gabalu!

> Rū.

ar reklāmām nikneimā, man liekas, drīzāk domāts sava veikala vai mājas lapas nosaukums... es to tā saprotu Neizlēmīgs

> Bunny :)

nja, esmu runājusi vēl ar dažām meitenēm, kurām ir līdzīgas domās par šo pasākumu... varbūt Pārdod sadaļa jātaisa kā maksas sadaļa kā tas ir Cālī, tad būs mierīgāk...

Исправлено 29.07.2013 13:06

Par ,,niku" - ja reiz esi reģistrējusies ar vienu, tad mainīt to nevaru, kaut gribētu. Tā lūk! Man pašai tas ir sāgādājis neērtības, jo stāv akcijas sauklis un pircējas domā, ka tas ir aktuāls visu laiku.

Par pārējo - esmu pamanījusi, ka šajā portālā ir ļoti daudz negatīvisma, par katru lietu kāds pamanās ,,uzvilkties." Tas nogurdina, tāpēc arī labu laiku atpakaļ jau vēlos pamest šo portālu. Un lūk - tāpēc arī izpārdodu visu par ,,kapeikām", kā arī reklamējos. Priekš manis tas ir tikai pirkšanas/pārdošanas portāls, tāpēc reklāmās neko sliktu nesaskatu. Mani izbrīnītu, ja tas tā nebūtu.

Nekā personīga, tikai mans viedoklis.

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Lietotājvārdu drīkst mainīt 3 reizes gadā - nav akmenī iekalts ;)

Исправлено 29.07.2013 13:22

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Piekrītu Inky par lietotājvārda maiņu, to ir iespējams mainīt

Kurā portālā valda tikai un vienīgi pozitīva gaisotne? Retorisks jautājums... ne tvnet, ne cosmo vai cālī neesmu redzējusi tikai " baltus un pūkainus" rakstus un diskusijas, kur nu vēl komentārus... Nokautrējies un negatīvās diskusijas nez kāpēc piesaista lielāku cilvēku interesi kā pozitīvās?!

Исправлено 29.07.2013 13:23

Kāpēc, tad mēs esam šeit?

Lai pirktu, pārdotu, mainītos Aci miedzošs! Nevis, lai vienkārši te būtu...

Un pārdošana bez reklāmas ir pielīdzināma nullei - mārketings, meitenes!Aci miedzošs

Es arī izmēģināju pacelt savu profilu ar pārdošanā ieliktajām lietiņām Aci miedzošs. Intereses pēc, jo redzēju, ka te daudzas tā dara - un ticiet man, papildus atradās jaukas pircējasSmaidīgs, kuras tieši caur forumu ir apskatījušās un ir kaut kas iepaticies!Smaidīgs

Nevajag tik traki varbūt uzvilkties! Esam draudzīgas un saprotošas!Smaidīgs

JAUKU SAULI ŠODIEN VISĀM!Vēsais

1 - 10 с 58