šis ir diskusiju forums vai kas?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

šis ir diskusiju forums vai kas??

Atverot kārtējo reizi portālu, kļūstu pikta...Cik reizes stundā var bīdīt uz augšu savas tirgus reklāmas? Un to dara vieni un tie paši 5-6 cilvēki?! Saprastu, ja ir kas jauns rādāms, bet tie teksti par jaunumiem jau nedēļām ilgi katru dienu/ vairākas reizes stundā ir jālasa sākumlapā, bet apskatot piedāvājumu neko jaunu nemanu... un par akcijām, kas ir tikai ŠODIEN - izrādās tādas akcijas ir jau pāris nedēļas, pašķirsot Pārdod sadaļas iepriekšējās lapas...

P.S. Atsevišķiem tirgotājiem iesaku iepazīties ar atverskapi.lv foruma notiekumiem par foruma tēmu dublēšanu...Satraukts

58 Ответы

Es, kā pircēja, varu piebilst, ka arī mani mazliet kaitina pārlieku biežas reklāmas. Manuprāt, katram pārdevējam vajadzētu piešķirt reklamēšanās limitu - viena reklāma ... nu, piemēram divas reizes mēnesī.

Pietiek jau ar sludinājumu izcelšanu.

Un, ja pircējs grib lētāko cenu - ir cenu filtrs un galu galā - kaulēšanās.

Atlaides un akcijas nav slikti - bet, piedodiet, ne jau n-tās reizes diena katru dienu vienu un to pašu...

Vai tiešam par tādam lietām ir jādomā? No tā kādam paliek sliktāk? Katram ir dota izvēle gribi lasi, negribi nelasi, visam nav jāpievērš uzmanība. Neviens nav ideāls un neizpatiks visiem.Cik zinu,tad šis portāls ir domāts,lai pārdotu savu apģērbu.

> M.S.

Jap, piekrītu, var mainīt 3 reizes, bet esmu limitu izsmēlusi, sākotnēji man bija vārds, uzvārds, tad nomainījju uz segvārdu, trešo reizi uzliku akcijas saukli. Kad sākās visas krāpšanās un t.t., lai vienkāršāk būtu fiksēt krāpnieces, uzlika limitu, tā nu paliku ar akcijas saukli. :)

Par negatīvismu - cik zinu, teiksim ss.lv, kur pērk un pārdod, nav tādu diskusiju kā šeit - kāpēc cenas ne tādas, kāpēc viens atļaujas likt 10 sludinājumus un t.t. Par pārējo - tāpēc arī neesmu tvnet komentētāja vai kāda cita publiskā portāla, jo nepatīk tie kašķi. Dzīvē ir jaukākas lietas. :)

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

ss nav tādu diskusiju kā šeit, tāpēc, ka tur vienkārši NAV diskusiju :D

Man tas netraucē,bet piekrītu,ka tomēr nevajadzētu reklamēties 10x dienā - tas liek izskatīties pārdevējai izmisušai.

> gu

Par to arī ir runa, ka tāds šķiet pozitīvāks, nav bezjēdzīgu diskusiju.

Pilnmēness taču ir garām, ir kas cits,par ko nervi uzvilkti?

Diskusijas lasu tad,kad esmu izskatījusi savas interesējošās sadaļas,tač var redzēt pēc nosaukuma, par ko iet runa, neinteresē - NELASI.

Nu jā,kad tik tikko bija pārmaiņas atverskapī, tad bija "interesanti" - krāpnieču apcelšana,vēl kāda diskusija,kur pakašājās. pfff.

Atvainojiet, bet man vispār pēdējā laikā radies iespaids, ka dažas meitenes šeit reģistrējušās nevis lai ko pārdotu vai pirktu, tikai veido diskusiju tēmas, kuras nekādā mērā nav saistītas ar pirkšanu/pārdošanu. Man varbūt tas nepatīk, ka ieejot atverskapi.lv un meklējot forumā kādu preci vai pētot piedāvātās atlaides, man nākas ,,rakties" starp citām tēmām. Bet es cienu citu vēlmes un vienkārši nelasu, ja nav intereses.

Man ieteikums - cienīsim viena otru vairāk. Kas vienai interesē, otrai nē. Mums katrai ir savs mērķis, kāpēc šeit esam reģistrējušās un pašas to vislabāk zinam.

Nav jau nekādu problēmu,kad pārdevējas ieliek jaunu preci,vai pa laikam organizē atlaides. Runa iet par tām piecām sešām izmisušajām...

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

arī diskusijām ir filtrs ir "pērk" un "pārdod" sadaļa, tā ka Tev nekur nav īsti "jārokas". ;)

11 - 20 с 58