šis ir diskusiju forums vai kas?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

šis ir diskusiju forums vai kas??

Atverot kārtējo reizi portālu, kļūstu pikta...Cik reizes stundā var bīdīt uz augšu savas tirgus reklāmas? Un to dara vieni un tie paši 5-6 cilvēki?! Saprastu, ja ir kas jauns rādāms, bet tie teksti par jaunumiem jau nedēļām ilgi katru dienu/ vairākas reizes stundā ir jālasa sākumlapā, bet apskatot piedāvājumu neko jaunu nemanu... un par akcijām, kas ir tikai ŠODIEN - izrādās tādas akcijas ir jau pāris nedēļas, pašķirsot Pārdod sadaļas iepriekšējās lapas...

P.S. Atsevišķiem tirgotājiem iesaku iepazīties ar atverskapi.lv foruma notiekumiem par foruma tēmu dublēšanu...Satraukts

58 Ответы

> gu

Nu tad esi tik gudra un lasot forumu ,,nerocies" pārdošanas sadaļā. Tad sirds būs mierīga.;)

Nav jau nekādu problēmu,kad pārdevējas ieliek jaunu preci,vai pa laikam organizē atlaides. Runa iet par tām piecām sešām izmisušajām...

+++++

Un forums šeit ir veidots ne tikai par tirgošanos, tā ir tikai viena  piektdaļa no visām izveidotajām tēmām par ko runāt... tātad portāla veidotāji taisījuši to, lai runātu arī par citām lietām  ne tikai pārdošana, atlaides, izpārdošanas vai jaunumi manā piedāvājumā...

> Beta

Pilnībā piekrītu! Tās, kuras grib runāt par citām tēmām - uz veselību! Neviens jau to neliedz. :) Šeit jau iet runa par to, ka kaitina reklāmas. Piebildīšu, ka esmu iegādājusies vairākas foršas precītes no tā sauktajām ,,izmisušajām pārdevējām" kā tās tika šeit nodēvētas un esmu ļoti apmierināta. Cenas super un atbilstošas šim portālam nevis lielveikalam.

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Nu jau jau mēs aizejam līdz personīgiem "nu tad esi tik gudra", tad atļaušos piebilst, ka saprotu, ka tik krasi aizstāvi savu taisnību tikai tāpēc, ka esi viena no tām, citējot :) "izmisušajām", kas vairākas reizes dienā piedāvā vienas un tās pašas preces... Tātad - regulāri paceļot savu t.s. "diskusiju", meitenes, kas reklāmu tiešām ieliek ar jēgu - t.i. - kaut ko jaunu - tiek pabīdītas zemāk.

Arī es uzskatu, ka reklāma ir laba lieta - bet, kas par daudz, tas par skādi!

> gu

Izmisusi varbūt esi tu, jo šobrīd sēdi bezjēdzīgi pārdošanas portālā, nepiedāvājot nevienu preci pati, bet meklējot kašķi. :D Vai tad tiešām ir tik garlaicīgi skaistā vasaras dienā???

Lai Tev veicas! Man nav laika tukšām sarunām! ;)

Es esmu pircēja, tātad, potenciāli  - Tava kliente.

Redzams, ka Tava attieksme pret pircējām, kuras nepiedāvā nevienu preci nav tā labākā :D

un - toties Tev ir laiks tukšām reklāmām! ;)

> gu

Mana kliente Tu viennozīmīgi nebūtu, jo ar ,,tukšām pļāpām"man nav intereses sadarboties.

Visu gaišu!

Visu gaišu, ceru, ka portālā SS.lv Tev būs mierīgāka dzīve! :)

> gu

Atvaino, bet Tu nenorādīsi, kur man tirgot preces.

Ar visām meitenēm - no kurām esmu iegādājusies preces un kurām pārdevusi savējās ir vislabākā sadarbība.

Ja Tev kaut kas nepatīk, paturi, lūdzu, pie sevis, jo mani tas neinteresē un nevēlos turpināt šo sarunu.

Es taču Tev neko nenorādu - pati esi pieaugusi sieviete - gan jau zināsi, kur un kā tirgot. Tu tikai izteicies par SS.lv , kā arī par to, ka taisies prom no šī "negatīvisma pārpildītā portāla" :)

Arī par Tavu sadarbību ar citām meitenēm nespriežu.

Ja neinteresē un nevēlies turpināt - neturpini, mani interesē un es turpinu :D

Brīnišķīga diskusija! :D

21 - 30 с 58