šis ir diskusiju forums vai kas?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

šis ir diskusiju forums vai kas??

Atverot kārtējo reizi portālu, kļūstu pikta...Cik reizes stundā var bīdīt uz augšu savas tirgus reklāmas? Un to dara vieni un tie paši 5-6 cilvēki?! Saprastu, ja ir kas jauns rādāms, bet tie teksti par jaunumiem jau nedēļām ilgi katru dienu/ vairākas reizes stundā ir jālasa sākumlapā, bet apskatot piedāvājumu neko jaunu nemanu... un par akcijām, kas ir tikai ŠODIEN - izrādās tādas akcijas ir jau pāris nedēļas, pašķirsot Pārdod sadaļas iepriekšējās lapas...

P.S. Atsevišķiem tirgotājiem iesaku iepazīties ar atverskapi.lv foruma notiekumiem par foruma tēmu dublēšanu...Satraukts

58 Ответы

NU šitādas diskusijas laikam labāk pie sirds iet tām piktajām.

Palasījos turpinājumu!Aci miedzošs

Nu, ko var ņemties!!!Smejošs

Исправлено 29.07.2013 16:08

> Lenii

Es nebūt neesmu pikta, vienkārši kaitina, ja cilvēks izdara kaut kādus secinājumus, mani nepazīstot un nespēj pieņemt otra izteikto viedokli. Jāpasaka taču pēdējais vārds. :D

Pēc tās meitenes vārdiem, arī tu, Lenni,  esi ,,izmisusi pārdevēja", jo reklamējies, un vēl daudzas citas. Lai iet tvnet, apollo un citos portālos ,,izgāzt" savu neapmierinātību.

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

"Pēc tās meitenes vārdiem" reklamēties nav slikti, ja to dara ar mēru. ;)

Teikšu godīgi.

Izskatas,ka te vairak cepjas meitenes,kas itka ir "Par" reklamesanos. :)

Meitenes,nebojasim viena otrai dienu! Nevainīgs

Visi esam cilveki,un visiem ir atlauts izteikt savu viedokli! Vēsais

Kam tas patik,kam ne un kam tas netrauce ir vinu pasu zina.

Ka negadaas te kaadai kaa dažai labai citai - par otra lietotaaja aizvainošanu tika dzēsta no portaala :/

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Tās piktās es biju domājusi tās kuras cepjas par tām diskusijām!

Jā,reklamējos!Tas,manuprāt,nav nekas dižš ja gribas atdot vai iemainīt lietas! Ir taču izvēle cilvēkam -  lasīt vai nelasīt! Tā kā visas strenčotājas - ejiet pupās un ja gribat par kādu konkrētu tēmu runāt , ir taču draugiem.lv domubiedri - tur taču jebkādas tēmas var uzrakt!

Starp citu,drīz reklamēšos vēl cītīgāk - būs jaunas lietas,ko atdošu, varēsiet kost pirkstos :D:D

> Lenii

Pilnībā Tev piekrītu! :))

Esam dažādas un tāpēc domas un viedokļi dalāsVēsais!

> gu

Paldies,ar vēsu prātu vismaz kāds sapratis ko citi saka :)

31 - 40 с 58