šis ir diskusiju forums vai kas?? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

šis ir diskusiju forums vai kas??

Atverot kārtējo reizi portālu, kļūstu pikta...Cik reizes stundā var bīdīt uz augšu savas tirgus reklāmas? Un to dara vieni un tie paši 5-6 cilvēki?! Saprastu, ja ir kas jauns rādāms, bet tie teksti par jaunumiem jau nedēļām ilgi katru dienu/ vairākas reizes stundā ir jālasa sākumlapā, bet apskatot piedāvājumu neko jaunu nemanu... un par akcijām, kas ir tikai ŠODIEN - izrādās tādas akcijas ir jau pāris nedēļas, pašķirsot Pārdod sadaļas iepriekšējās lapas...

P.S. Atsevišķiem tirgotājiem iesaku iepazīties ar atverskapi.lv foruma notiekumiem par foruma tēmu dublēšanu...Satraukts

58 Ответы

Meitenes, shodien es ari pievienoju jaunas preces, un izdomaju to noreklamet, pec tam domaju pielikt bildites, bet pec kada laika , apskatijos un mana diskusija bija izdezesta :(( padomaju laikam tapec, ka uzraktiju Atlaides un jaunumi ar lieliem burtiem, domaju nu labi, izlaboshos, uzrakstiju jaunu, un to ari isdzesa pec kada isa laicinja :( atkal izlasiju noteikumus .. hmmmm.. laikam kko nesapratu, bet vairak reklamas nelikshu, :( labak izcelshu savus sludinajums. esmu apstiprinata pardeveja, un domaju ka butu labi ja man kaut vaj uzrakstitu administracija kapec isdzesa, ko nepareizi izdariju...  bet nu neka nesanemu. 

Un runajot par tam reklaamam, man isti netrauce, lasu tikai to ko gribas..  pareizi saka daudzas meites, nepatik nu nelasi, neboja sev dienu :)) 

Lai visam meitenem veicas ar Pirkshanu/Pardoshanu Ангел

> jaunas drebes... ieskaties..

Izskatās, ka vienkārši ir jauni noteikumi:

"13. Foruma sadaļa Pārdod paredzēta tikai sludinājumiem, kas neiederas citās portāla sludinājumu sadaļās. Sadaļā Pārdod, kā arī visā forumā aizliegts izvietot pašreklāmu un paziņojumus reklāmas nolūkos."

Līdz ar to nebūs vairs lielo atlaižu diskusiju ^__^

Исправлено 30.07.2013 01:32

> Inky

ja paldies ari tik tiko izlasiju :( tatad biju pati vainiga :( 

Плачу

> Inky

noteikumos arii mineets,ka niks nedriikst sastaaveet no reklaamaas,bet te daudzaam reklaamniki...Mēdīgs

> zaiza

Starp citu, vakar uzrakstīju vēstuli administrācijai ar jautājumu, ko darīt, ja mans niks satur reklāmu, bet beidzies limits to mainīt?! Teica, lai gaidu nākošo gadu. Tā kā pat gribot, nevaru to mainīt šobrīd. :)

Un labs rīts visām! :)) Lai izdevusies dieniņa!

> Bunny :)

Tev čābīgi izskatās.

Šī jau ir kāda 3.diskusija,kur piktojas par reklāmām, vai tad jau nepietiek?

aaarpraac, pirms atvesrskapi.lv bija tikai pirkšanas/paardošanas/mainīšanas portaals, un kad diskutēšana nebija pieejama, tad viss bija daudz, daudz labaak.

> A.

piekritu.

Исправлено 30.07.2013 12:29

Novērtēju ar + zīmi šī portāla administrāciju  - visas reklamēšanās foruma sadaļā "Pārdodu" nav vairākAci miedzošs!

Nebūs vismaz iekāriena pareklamētiesSmejošs!

41 - 50 с 58