Veljasmashinas tirishana! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Veljasmashinas tirishana!

Meitenes ludzu palidziet!

Varbut kada no savas pieredzes zin kaa var iztirit veljasmashiinu - nju taa ieksheji.

Jo pedeja laika drebem pec mazgashanas taads nelabs aromaats piemetas klaat :(

(Atvainojiet shim datoram nav garumziimju)

14 Ответы

Mani arī interesē šis jautājums, man par laimi,veļa šo aromātu nepārņem,bet pati veļasmašīna gan brīžiem nelabi ož. Esmu lasījusi,ka var pulvera vietā ieliet etiķi un tukšu veļasmašīnu ieslēgt karstākajā  mazgāšanas režīmā,bet tas neko daudz nelīdzēja. Varbūt kādai ir efektīvāki ieteikumi?

Calgon lieku klāt. Tur rakstīts, ka iztīra no iekšpuses, mīkstina ūdeni, likvidē nepatīkamo aromātu. Lietoju jau kādu laiku klāt veļaspulverim, nesmird nekas. ;) Un reizēm draugs "pa tukšo" ar citronskābi vai sodu? mazgā, kaut ko no virtuves skapīša ņem, neinteresējos īsti ko :D

Man stāstīja gadījumu,ka Calgon bija ielikts veļasmašīnā,kas jau gadiem lietota bez tādiem līdzekļiem un tas bija tā "iedarobjies", atlobījis nost visas nogulsnes,  ka veļasmašīna salūzusi un applūduši kaimiņi! Tāpēc baidos savā vecajā mašīnā Calgon likt.

Mamma jau vairākus gadus tikai citronskābi lieto! Kādas 5-6 paciņas, uz diezgan garu mazgāšanas režīmu, uzliek lielus grādus ūdenim un pa tukšo palaiž.

Calgon ir labs ja lieto patstāvīgi vai vismaz bieži.Vienreiz mēnesī ieberu veļasmašīnā pulveri+sodu un izlaižu 90 grādos tukšā-pēc tam veļasmašīna spīd un nekādas nepatīkamas smaržas,plus vel reizēm var atvērt un iztīrīt apakšu, tur sakrājas netīrumi.

Исправлено 01.09.2014 15:01

1. Ik pa laikam jātīra filtrs;

2. Paskaties, vai tajās gumijās, kuras ir pie durtiņām, nav sakrājušies netīrumi;

3. Kā jau meitenes minēja, ik pa laikam der izmagāt ar citronskābi - uzlikt vislielākos grādus, tukšu veļas mašīnu palaist (etiķi neiesaka lietos, jo, ja ir rūsējošas detaļas kaut kur, varot tās  bojāt, bet zinu, ka daudzi lieto un ir labi);

4. Iesaku nelietot pulverus, bet gan šķidros mazgāšanas līdzekļus - pulveris veido nosēdumus, kuri sastājas trubās un arī var veidot smakas;

5. Veļas mašīnas durvis turēt vaļā (kad netiek darbināta, protams :) ).

> Zombīts

Calgon lieku klāt. Tur rakstīts, ka iztīra no iekšpuses, mīkstina ūdeni, likvidē nepatīkamo aromātu. Lietoju jau kādu laiku klāt veļaspulverim, nesmird nekas. ;) Un reizēm draugs "pa tukšo" ar citronskābi vai sodu? mazgā, kaut ko no virtuves skapīša ņem, neinteresējos īsti ko :D

Es lieku ik pa laikam klaat Calgoon, tas neko neliidz :(

> Anita

1. Ik pa laikam jātīra filtrs;

2. Paskaties, vai tajās gumijās, kuras ir pie durtiņām, nav sakrājušies netīrumi;

3. Kā jau meitenes minēja, ik pa laikam der izmagāt ar citronskābi - uzlikt vislielākos grādus, tukšu veļas mašīnu palaist (etiķi neiesaka lietos, jo, ja ir rūsējošas detaļas kaut kur, varot tās  bojāt, bet zinu, ka daudzi lieto un ir labi);

4. Iesaku nelietot pulverus, bet gan šķidros mazgāšanas līdzekļus - pulveris veido nosēdumus, kuri sastājas trubās un arī var veidot smakas;

5. Veļas mašīnas durvis turēt vaļā (kad netiek darbināta, protams :) ).

Labots: šodien, 15:01

Durvis visu laiku valjaa, tas jau pats par sevi saprotams, lai veedinas.

Lab pamegjinaashu ar citronskaabi, cerams buus labaak :)

Varbut vajag brinumlidzekli COCA-COLA ieliet :)?

> aterole

Varbut vajag brinumlidzekli COCA-COLA ieliet :)?

Eu pareizi, to tak visur var izmantot, pat manliekas, ka tika podi tiiriiti kaut kur - taa vismaz naak atminjaa, ka dzirdeets :D

Zinu, ka mana vecmamma ar coca colu rozeem kaiteekljus indee nost :D

1 - 10 с 14

Последнее на форуме
96.izmērs zēniem.
Laura сегодня, 13:01
Dāvaniņas.
betija316 сегодня, 12:14