dzimšanas diena - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dzimšanas diena

Ko daavinaat viiram dzimsanas dienaa.

02.09.2014 16:16

Reizēm ir sajūta, ka visas dāvanas, kas būtu nepieciešamas jau ir uzdāvinātas, tad es arī ķeros pie gõõõgles un meklēju izbijušās diskusijās un forumos, ko varētu uzdāvināt..
Un tad es beigās atgriežos pie savas galvas un mēģinu saprast, kas viņu iepriecinātu visvairāk.

Visiem cilvēkiem patīk atpūsties un, manliekas, ka labas sajūtas un labas atmiņas ir labākā dāvana. Un atpūtas iespējas ir dažādas. Jāatrod tāda, kuru var atļauties un tādu, kura sagādā prieku.

Iepriekšējā dzimšanas dienā es dāvināju Ivo Fomina koncertu. Tas bija vienā kafejnīcā. Mums bija superīgs vakars divatā. Mūzika, kas abiem patīk un gardas vakariņas. Biļetes es iegādājos jau laicīgi un tās bija 20 eur. Un vakariņas viņš pats maksāja, kas arī bija ap 20 eur. Domāju, ka tas nav daudz, jo šai dienai var iekrāt jau laicīgi. Es tā vismaz daru.

Vēl pirms šīs dzimšanas dienas es uzrīkoju pārsteiguma ballīti ar tuvākajiem draugiem. Arī tas sagādā daudz patīkamu emociju.

Vēlu Tev atrast īsto dāvanu, kas sagādā vislielāko prieku! :)

03.09.2014 05:15

ja nevari peteikt kads ir tas virietis, tad ieteikumi tevi neapmierinas. vel jo vairak jubilaru.

katrs virietis irsavadaks.viens ir tsetajs, citsdrbarukis unmajas sedetajs. kads ir prektiskslauku puika, cits bizesa rkaris.

kads kautrigs un miermiligs, nesabiedrisks, cits izlecosh ekstraverts, sabiedribas vesele. es savejopat nesapnoju uz kau pasakumu aizvilkt. tas ir neiespejami.

cilveks, kas nesvin pat svas jubilejs, nekad muza neies uz pasakumu kur ir daudz cilveku..

kadampatik praktiskas davanas ko varizmantot. kadam suveniri. numismatam var davinat kadu dargu monetu, kuras vel nav. praktikim ko izmatojamu ikdiena, kas trukst.

ka svesh var pateikt ko davinat?

es savejam pirmaj jubileja uzdavinaju visko noviriesu kopsanas linijas. ieliku plaukta aiz aizskarina,kura biezi ieskatas.

vispatikamakais bija tas moments, kad vins atvilka aizkarinu un negaidot ieraudzija davanu maisinu, kura ieksa bija viskaut kas noderigs. bija tads preiks redzet otra prieku un parsteigumu..

protams, ka vienmer ar to cauri netiksi. bet ja neesi no tam,kas ikdiena  perk visas sis lietas par savu naudu, tad var ari kadreiz izlidzeties.

parastikad komplekteju davanu, skatos laita atbilstu3maniem likumiem-

1. jabut apsveikumsm jebkada formata.

2. jabut kadam ziedam, ja tas ir meitenei. puisa gadijuma abus pirmos var aizvietot ar romatisku vakaru un mazu batiti kaut kur.. Skūpsts

3.jabut kautkam garsiga edamam, kas netiek pirkts ikdiena. kaut kam delikatam, lai nav prastuma sajutas.

4. pasai davanai jabut milai, personiskai un lietderigai. sakomplektesana atkariga no sanemeja.

11 - 12 с 12