Tonālais - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tonālais

Sveikas. Iesakiet ludzu kadu labu tonalo kuru var iegadaties Drogu veikalos kurs ir loti labs un kurs tiesam ilgi noturas uz sejas, jo lai vai kadu tonalo esmu pirkusi vins pec kadam 4h zaude jau savu iedarbibu, seja paliek tada...nekada, pat ja es noperku tonalo speciali prieks 12 vai 24 h, nekadu dizo ilgo noturibu neesmu redzejusi, varbut variet ieteikt kadu tiesam izmeginatu un labu tonalo?:)

25 Ответы

Исправлено 04.09.2014 20:55

Manā ieskatā noturīgs no lētākiem ir  Loreal True Match, ja ko labāku, tad patika no Clarins. Īsti vairs neatceros nosaukumu, bet bija tūbiņā , ne pudelītē. Pieliku bildi 

Vēl var pirkt no kataloga Faberlic, ļoti laba kosmētika. Lētāk par 30%, ja reģistrejas šeit:

www.faberlic.eu (jaspiež uz aplīti un tālāk apakšā ir anketa). Kā priviliģētam pircējam šomēnes ļoti labas cenas un akcijas

Исправлено 04.09.2014 20:56

www.faberlic.eu :)

Drīzāk ieteiktu make-up bāzi..

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Drīzāk ieteiktu make-up bāzi..

Un kāds labums?

Make -up bāze, piemēram, no Loreal. Matē, lieto, lai izlīdzinātu sejas toni un veidotu noturīgāku grimu. Zem tās gan vajag mitrinošo krēmu visbiežāk. Un, piemēram, Lumene pūderkrēns triple stay ir ok. 

*pūderkrēms

> clothes (šodien 13.00-14.00 tiekos ORIGO)

Make -up bāze, piemēram, no Loreal. Matē, lieto, lai izlīdzinātu sejas toni un veidotu noturīgāku grimu. Zem tās gan vajag mitrinošo krēmu visbiežāk. Un, piemēram, Lumene pūderkrēns triple stay ir ok. 

Paldies par info! Būs jāpamēģina. Mani tikai māc bažas, vai, lietojot visu augstākminēto -  grima bāzes, tonālo un vēl kaut ko, ādai nav smaga sajūta? Ta arī pagaidām attur no bāzes lietošanas.

Nu man personīgi, galīgi nav "smaga" sajūta, jo to bāzīti vajag pavisam nedaudz un galvenokārt uz T zonas (īpaši ja tā taukojas, vai ja ir poras izteiktas). Un tonālo iesaku iesmērēt ne ar pirkstu galiem, bet ar speciāli šķidrajam grimam paredzēto otu. Tad vajag pavisam nedaudz tonālo un man personīgi patīk rezultats. Galvenais pareizi toni tonālajam, lai nav par tumšu, lai būtu dabīgs efekts un neatšķirtos no kakla un dekoltē zonas. 

Loeral bāze izmēģināta un patīk. Ja gribas lētāk, ir arī catrice...bet par to nemācēšu komentēt.

> clothes (šodien 13.00-14.00 tiekos ORIGO)

Loeral bāze izmēģināta un patīk. Ja gribas lētāk, ir arī catrice...bet par to nemācēšu komentēt.

Kaut kas tāds?

1 - 10 с 25