Tonālais - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tonālais

Sveikas. Iesakiet ludzu kadu labu tonalo kuru var iegadaties Drogu veikalos kurs ir loti labs un kurs tiesam ilgi noturas uz sejas, jo lai vai kadu tonalo esmu pirkusi vins pec kadam 4h zaude jau savu iedarbibu, seja paliek tada...nekada, pat ja es noperku tonalo speciali prieks 12 vai 24 h, nekadu dizo ilgo noturibu neesmu redzejusi, varbut variet ieteikt kadu tiesam izmeginatu un labu tonalo?:)

25 Ответы

Исправлено 04.09.2014 21:23

> dziidz

> clothes (šodien 13.00-14.00 tiekos ORIGO)

Loeral bāze izmēģināta un patīk. Ja gribas lētāk, ir arī catrice...bet par to nemācēšu komentēt.

Kaut kas tāds?

jā, es izmantoju šo. es gan ikdienā gluži neizmatoju, bet tad, kad vēlos, lai visu dienu viss perfekti un arī, kad "uznāk" :) ja ļoti labs mitrinošs krēms un labs tonālais pareizi uzklāts, tad jau arī būs OK. Bet grima bāzei jābūt katrā kosmētikas somiņā, manuprāt. Plus ļoooti ilgam laikam pietiek šī mazā pudelīte.

http://4.bp.blogspot.com/-n19MOEoJDoo/Tt9bY7QSLoI/AAAAAAAABm0/rxoPKgGdgyg/s1600/Bourjois_HEALTHY_MIX_Serum.jpeg

Lielisks tonālais krēms,neveido 'maskas' efektu,tikai izlīdzina sejas toni. Viegls,diezgan vieglas konsistenes (kā krējums) :)

Pieejams Drogās,Kolonnā utl.

Vai Drogu veikalos šī Loreal baze ir noperkama? 

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Vai Drogu veikalos šī Loreal baze ir noperkama? 

es savu pirku tieši Drogas. 

Es arī nevarēju ilgi atrast sev piemērotu tonālo, jo man ir jaukta tipa āda, mēģināju dažādus - parastos, bb, tonizējošos utt. Reiz dabūju paraudziņu no Chanel,
http://shop.nordstrom.com/s/chanel-vitalumiere-aqua-ultra-light-skin-perfecting-suncreen-makeup-broad-spectrum-spf-15/3142708
un tiklīdz to uzklāju - iemīlējos - aizsargā seju no UV, bez krēma var likt, āda mīksta matēta, bez pleķiem, neizskatās taukaina, noturība no rīta līdz vakaram noteikti. Liela toņu dažādība, kas pat daļēji pielāgojas sejas ādas tonim. Pērku tikai tax free zonās, padārgi, bet ir to vērts.

Es,piemēram, jau gadiem esmu tušas meklējumos, uzticīga neesmu palikusi nevienai, kā nav tā nav...!  Raudulīgais

Lai Tev atrodas Tavs īstais un perfektais! Aci miedzošs

Nu ja izejam jau ārpus Drogām citos plašumos, tad es kā labāko varu minēt Revlon colorstay combination/oily skin. Noturība un matēta āda visu dienu. Bet LV neesmu redzējusi......

Paldies meitenes par ieteikumiem. Ņemšu vēra . Smaidīgs

man ari brieziem ta ir, bet man grutak, man gaisa ada ~ka fit me 110 (gaisakais) :/ 

un tad vel man prioblema, ka no rita ada izkatas labi un dienas gaita vienkarsi sausmigi, kada nevar kautko ieteilkt?

Man ir taukainas sejas ādas tips un vietām mēdz mesties arī mazas pūtītes.Kādu gadu lietoju Artdeco long lasting tonālo krēmu.Sedzošs,noturīgs,labi uz sejas klājas un ar ļoti patīkamu aromātu.Nav vajadzīga pat grima bāze!

Lietoju un lietošu.Pērku tikai Artdeco zīmola kosmētiku.Izcila kvalitāte un Drogas veikalos arī nopērkams.

Es pēdējā laikā pērku Rimmel London kosmētiku Drogās, tai skaitā tonālo, tagad slinkums aiziet un paskatities kāds nosaukums, bet man ir tāds tonālais ar zilu vāciņu, mani apmierina:)

11 - 20 с 25