Aptauja: Cik T-kreklu ir Jūsu garderobē? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aptauja: Cik T-kreklu ir Jūsu garderobē?

Sveicināti!

Es veicu pētījumu par cilvēku ieradumiem veidojot savu garderobi. Lūdzu, palīdziet, aizpildot šo anketu (aizņems 2 minūtes)

https://docs.google.com/forms/d/1wtpu7jNMQqViwQSIUSHgIHVcvGd6SPYzw1mXrUWt0uk/viewform

Paldies!

10.09.2014 10:17

> Lintu

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Reāli atbildot uz 1 jautājumu 1. Cik T-kreklu ir Jūsu garderobē? Ar abildi - Nav neviena, testu turpināt vienkārši nav iespējams. 

Bet var jau arii vispaar neveert valjaa un neko nedariit :D

Bet diemžēl es atvēru un sapratu, ka nespēju aizpildīt. :D

10.09.2014 10:17

> Lintu

> Dekorija

> Lintu

> Dekorija

hmm, kā lai atbild šajā aptaujā , ja T - kreklu nav , nenēsā un neiegādājas!Smejošs

Tur tak ir atbilžu varianti, ka nav un neiegaadaajas

Labots: šodien, 10:03

Un kā lai atbild uz pārējiem jautājumiem , jo man aptauju neļauj pabeigt kamēr nav atbildēti visi... nevajag jau tā uzreiz riet , nēsmu glupa , visu aptauju izlasīju...?

1.kaart - es Juus par glupu nenosaucu

2.kaart - neesmu suns

3.kaart - neviens Jums neliek obligaati aizpildiit to anketu, var jau arii uz dullo iekekseet, neviens nebrauks pie Jums uz maajaam un neskaitiis tos kreklus

Ar sliktu attieksmi daudz nevar panākt, un nav smuki  mānīties, tomērt šie dati ir meitenei nepieciešami... bez komentāriem.

10.09.2014 10:20

> Lintu

Reāli atbildot uz 1 jautājumu 1. Cik T-kreklu ir Jūsu garderobē? Ar abildi - Nav neviena, testu turpināt vienkārši nav iespējams. 

Bet var jau arii vispaar neveert valjaa un neko nedariit :D

Bet diemžēl es atvēru un sapratu, ka nespēju aizpildīt. :D

Nu tas arii viss, ja nevar, tad nevar

10.09.2014 10:26

Aizpildiju:)

10.09.2014 20:19

Labdien, liels paldies par atsaucību visiem kas aizpildīja!

Un paldies par konstruktīvu kritiku. Tiešām, tā ir mana pirmā aptauja, un es ņemšu vērā, kā to varētu uzlabot. Lai gan jāsaka, ka savu variantu bija iespējams iesniegt arī neatbildot uz dažiem jautājumiem.

Jauku dienu visiem :)

done! Smejošs

11 - 16 с 16