Labās lietas atverskapī - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Labās lietas atverskapī

Sveikas. Šorīt piemostoties, paraugoties pa logu redzēju drūmu laiku, bet pašsajūtu tam sabojāt neizdevās, labais garastāvoklis no manīm nepazuda. Tā tad vēlējos uztaisīt diskusiju par labo, ko esam ieguvušas no šī portāla...TIKAI LABO. :) Vēlos lai padalieties ar citām šī portāla lietotājām ar lietām ko jūs esiet ieguvušas no šī profila, neņemot vērā pārdotās/nopirktās preces.

Personīgi es esmu sastapusies ar jaukām meitenēm, kuras aizstāv un palīdz.. Esmu arī veidojusi diskusijas kur jautāju kādus līdzekļus/vitamīnus labāk lietot lai mati būtu spīdīgāki un augtu labāk, ticiet vai nē, bet ievērojot Jūsu padomus man mati tiešām ir labāki un labāki. Paldies. Arī citos padomos esiet palīdzējušas, par ko arī saku paldies. :) Forums šajā profilā ir tiešām super lieta. :)))

03.10.2014 05:31

Nevajag nemaz jau daudz,
Pavisam maz, pavisam nieku,
Lai mirdzošs mirklis
Dāvātu mums prieku.

Ar tādām dzejas rindām es varētu raksturot savu atkarību no ši portāla,

prieks ka tu ej uz satiksanos un tev priekšā ir tāds pats pozitīvi noskaņots cilvēks, un ja vēl dabūn kārotu lietu pa lēto, tad laime pilnībā.

Smaidam un pasaule mums atsmaidīsSmaidīgs

Jauku piektdienu visiemSmaidīgs

25.11.2014 13:29

Es domaju, ka tagad vēl varu padalīties ar labajam lietam. It īpaši šo - http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=17654

Tas taču ir super jauki,ka šadi cilvēki ir sastopami šeit pat atverskapī, iedomajos cik ļoti priecīgi būs bērni Ziemassvētkos saņemot jaukas davanas, iedomajos cik silti un sirsnīgi viņiem būs šie svētki..  : )

51 - 52 с 52