apstiprināti lietotaaji - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

apstiprināti lietotaaji

laba diena, meitenes. gribeetu zinaat juusu domas un viedokljus, cik tas ir labi un izdeviigi kljuut par "apstiprinatu lietotaju". parsvara esmu ka pirceja, ne pardeveja, (tas nu pagaidam taa ir iegajies). domaju, kljut man par aptiprinatu lietotaju, ir vajadziba, vai var iztikt. 

16 Ответы

Es ar par to šad tad iedomājos,vai to vajag,vai var iztikt:)

Piemēram, es pērkot vai pārdodot, neskatos, vai ir "apstiprināts lietotājs", svarīgāk, cik raita ir saziņa un kādas atsauksmes atstātas.

Vai apstiprinātie lietotāji jūt kādas priekšrocības?

Es nejūtu vajadzību, jo pa pastu neko nepārdodu.

Es esmu apstiprināts lietotājs. Tādā veidā es tomērt dodu iespaidu pircējām , ka esmu nopietns sadarbības partners. Kā arī līdz šim negatīvie vai pazudušie pircēji , kas neatnāk vai rezervē uz ilgāku laiku un tomērt  nepērk lai ar sola sola utt., ir bijušas parastie lietotāji. Un lai arī nav dārgi to panākt, tās meitenes kas te izdzēšas un reģistrējas no jauna to nedara, jo ir jāsniedz info par savu vārdu uzvārdu un bankas datiem un jāsamaksā. Aci miedzošs

Priekšrocību nav :D

Vienīgais, ja taisies izcelt sludinājumus, tad izdevīgāk ir nopirkt statusu, jo statusam komplektā nāk 8 izcelšanas, kurām, sūtot atsevišķi, papildus jāmaksā summa par sms, bet nu tās arī tādas kapeikas.. Lielas jēgas nav.

> Dekorija

Es esmu apstiprināts lietotājs. Tādā veidā es tomērt dodu iespaidu pircējām , ka esmu nopietns sadarbības partners. Kā arī līdz šim negatīvie vai pazudušie pircēji , kas neatnāk vai rezervē uz ilgāku laiku un tomērt  nepērk lai ar sola sola utt., ir bijušas parastie lietotāji. Un lai arī nav dārgi to panākt, tās meitenes kas te izdzēšas un reģistrējas no jauna to nedara, jo ir jāsniedz info par savu vārdu uzvārdu un bankas datiem un jāsamaksā. Aci miedzošs

jaaa, vieniigais taa uzticiiba.

portaala veidotaajiem ir labums,ja kljuusti ar apstiprinaato,jo jaaiemaksaa naudinja :D

pati- nejuutu nekaadu atshkjiriibu vai labumu!!

peerkot/pardodot man vienalga ir cilveeks apstiprinaats vai nav.

Es uzskatu, ka nav vērts necik ieguldīt šeit. Tāpat labi kā "parastam lietotājam," turklāt lielākoties pircējas ņem vērā atsauksmes, arī es pati. :)

es gan skatos vai ir apstiprinatslietotajs, jo neapstiprinats neraisa lielu uzticibu. apstiprinatais zina, ka vinja dati ir pieejami. tie, kas nak lai kraptos neizmanto so iespeju, ka ari vilto atsauksmes. lidzarto sadus pircejus/pardevejus var galabt atsauksmes no lietotajiem,kri ir populari un labi pazistami seit jau ilgu laiku. daudziem ta ari ir.

> elza

es gan skatos vai ir apstiprinatslietotajs, jo neapstiprinats neraisa lielu uzticibu. apstiprinatais zina, ka vinja dati ir pieejami. tie, kas nak lai kraptos neizmanto so iespeju, ka ari vilto atsauksmes. lidzarto sadus pircejus/pardevejus var galabt atsauksmes no lietotajiem,kri ir populari un labi pazistami seit jau ilgu laiku. daudziem ta ari ir.

Man ari vairak uzticibu vies apstiprinats lietotajs,ari pati esmu saja statusa.Smaidīgs

1 - 10 с 16