apstiprināti lietotaaji - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

apstiprināti lietotaaji

laba diena, meitenes. gribeetu zinaat juusu domas un viedokljus, cik tas ir labi un izdeviigi kljuut par "apstiprinatu lietotaju". parsvara esmu ka pirceja, ne pardeveja, (tas nu pagaidam taa ir iegajies). domaju, kljut man par aptiprinatu lietotaju, ir vajadziba, vai var iztikt. 

16 Ответы

Es esmu arī apstiprinats lietotajs, bet lielu atšķirību neredzu. 

No plusiem varu vēl pieminēt iespēju piedalīties "Pērļu" sadaļaa. Smaidīgs Bet nu vienalga vairaak jau uz to uzticību!

Es apstiprināju profilu, jo ilgi nebija atsauksmju, pēc apstiprināšanas laikam cilvēki kļūst drošāki, arī es skatos - ir vai nav, ja esmu pircēja. Kā pārdevējai nav tik lielas starpības, jo arī daži apstiprinātie rezervē un pazūd ar galiem..

Neesmu apstiprinātais un neizjūtu to kā trūkumu! :) Galvenais, būt godīgiem pēc definīcijas.

Piedalos Pērļu sadaļā jo esmu apstiprināts pārdevejs,un laikam tas ir viss,citas ekstras mani neinteresē;)

Man arī lielāku uzticību rada apstiprinātie, pati arī plānoju kļūt par vienu no - jo pie reizes arī kāda naudiņa ienākas atverskapi.lv uzturētājiem - kā paldies par to, ka šādu noderīgu lapu izveidoja Latvijas mērogā (:

BET man nepatīk, ka katras lapas sadaļā ''apstiprinātie lietotāji''  bieži rādas cilvēki, kas nav bijuši iegājuši mēnešiem, citi - ne reizi šogad. Piemēram, tikko redzēju "Pēdējo reizi manīts: 06.02.2013" Tikpat kā neaktīvi profili, kurus reklamēt ir visai lieki.

11 - 16 с 16