Jaunākie papildinājumi Septembrī! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jaunākie papildinājumi Septembrī!

Ar septembra mēnesi AtverSkapi.lv tiek ieviesta iespēja iegādāties papildus labumus, kas padarīs ātrāku un veiksmīgāku tirgošanos mūsu lietotājiem!

- Statistika. Noskaidro, kurš savos favorītos ir atzīmējis Tavus sludinājumus! Tas Tev palīdzēs ātrāk uzrunāt pircēju, patirgoties un pārdot savas preces!

- Forumā izveidotas jaunas sadaļas, kur varēsi paziņot par sava skapja jaunākajiem piedāvājumiem, atlaidēm vai akcijām!

- Iespēja mainīt Segvārdu. Šobrīd daudziem ļoti aktuāli, lai savestu kārtībā savu profila nosaukumu.

- AtverSkapi.lv iekšējā virtuālā valūta - Skapja naudiņa (SN). Ar naudiņu palīdzību turpmāk varēs gan lētāk izcelt sludinājumus, gan iegādāties augstāk minētos papildus labumus. Pateicoties skapja naudiņai, sludinājumus varēs izcelt ne tikai ar SMS, bet arī ar Paypal un populārākajām internetbankām.

Esam arī palielinājuši Izcelto sludinājumu skaitu portāla sākumlapā, kā arī to rotēšana notiks biežāk - reizi 10 minūtēs, tādējādi palielinot to skatījumu skaitu un, protams, ātrāku pārdošanu.

! Bonusi, kas vēl nav iztērēti sludinājumu izcelšanai, konvertēsies uz Skapja naudiņām ar attiecību 1:1.

Tāpat ir veikta portāla attīrīšana no vecajiem sludinājumiem - ir deaktivizēti visi sludinājumi, kuru īpašnieki nav ienākuši portālā pēdējo 8 mēnešu laikā.

Vēl paralēli veicam šo uzlabojumu testēšanu, tāpēc portāls darbosies nedaudz lēnāk. Ja pamanat kādas kļūmes, dodiet ziņu uz pasts@atverskapi.lv! 

12.09.2014 19:11

Исправлено 12.09.2014 19:11

> Aggy-mazúliem,damam,jauns/mazlietots

Tad tagad ja bezmaksas foruma vieta ieliks sludinajumu,ka kautko pardod - tad tik bloķēts? Skatos dress vip blokets ! 

bezmaksas foruma sadaļa "pārdod" nav domāta, kur likt pārdošanā apģērbu, bet lietas, kurām nav atbilstošas sadaļas tirgus placī.

Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Arī pamanīju, ka visu laiku tiek paceltas tēmas, bet īsti tam neredzu jēgu. Kas gribēs, tāpat atradīs. Domāju, ka tie, kas regulāri apmeklē forumu, pamanīs arī šādus sludinājumus. Tāpēc meitenēm vajadzētu saprast, ka visu laiku pacelt sludinājumu nav liela jēga.

12.09.2014 19:29

Ceru ka Administrācija mani drīz atgriezīs atpakaļ,negribu kašķi,bet gribu zināt par ko bloķēja,esmu izdarījusi tik lielu darbu,gribēju piepildīt maciņu,luk tev še,nav manis vairs,esmu tiešām nikna,ka var tā vienkārši izdzēst un nepabrīdināt!!!

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Tad tagad ja bezmaksas foruma vieta ieliks sludinajumu,ka kautko pardod - tad tik bloķēts? Skatos dress vip blokets ! 

Dress Vip nobloķēja, jo viņa maksas tēmā (svešā) spamoja savus piedāvājumus, t.i., reklamēja savu skapi.

> dziidz

Es vienkārši jūtu, ka, ja visas maksātājas turpinās "celt augšā" savas diskusijas, tad pietiks vēl pārim samaksāt un citu diskusiju, kā skapja reklamēšanas vairs nebūs. Nezinu gan kā to ieviest, bet teiksim būtu labs risinājums, ka savu diskusiju vari pacelt tikai dažas reizes dienā nevis vairākas reizes stundā :/

Labots: šodien, 18:33

Piekriitu Inky.. Jau pamaniiju, ka tiek izveidota sava skapja reklaama un nemitiigi tiek pacelta foruma augshdaljaa. Saprast kaa paardeveeja varu, bet tomeer diezgan neforshi un apniciigi visu laiku buus veerot vienas un taas pashas ieliktaas reklaamas augshdaljaas un paareejaas foruma sadaljas driiz pazudiis, ja visas taa saaksim dariit. Taadeelj piekriitu ierobezhojumiem. Kaut vai ka ir iespeeja pacelt triis reizes dienaa, piemeeram.

12.09.2014 20:16

> Dress VIP

Ceru ka Administrācija mani drīz atgriezīs atpakaļ,negribu kašķi,bet gribu zināt par ko bloķēja,esmu izdarījusi tik lielu darbu,gribēju piepildīt maciņu,luk tev še,nav manis vairs,esmu tiešām nikna,ka var tā vienkārši izdzēst un nepabrīdināt!!!

Jūsu profils tika bloķēts pamatojoties uz Foruma noteikumu 12. punktu

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=435

12.09.2014 22:04

Исправлено 13.09.2014 08:08

vispār, mazliet tracina, ka tgd visas tēmas satāvēs no-  Pārdodu, Akcija, Steidzami pārdodu utt. ://

29.09.2014 18:54

Es atvainojos,bet bezmaksas sadala ari vairs nedrikst ievietot sluinajumu? Es laikam tad ne lidz galam sapratu! Tikai maksas sadala tagad rikst tirgoties? 

29.09.2014 18:59

Es atvainojos,bet bezmaksas sadala ari vairs nedrikst ievietot sluinajumu? Es laikam tad ne lidz galam sapratu! Tikai maksas sadala tagad rikst tirgoties? 

sodien ievietoju puiku dzinsenites - tas butu jaievieto maksas sadala , tapec ka vairakas? paskaidrojiet ludzu lai zinu! Jo temu dzesa,kautkas tatad tika parkapts,bet kas? 

29.09.2014 19:03

Исправлено 29.09.2014 19:04

sodien ievietoju puiku dzinsenites - tas butu jaievieto maksas sadala , tapec ka vairakas? paskaidrojiet ludzu lai zinu! Jo temu dzesa,kautkas tatad tika parkapts,bet kas? 

Forumā melns uz balta rakstīts:

Pārdodu
Rakstam sludinājumus, kas neiederas portāla sludinājumu sadaļās! Aizliegta pašreklāma, aicinājumi un uzsaucieni.

[MAKSAS TĒMA] Skapju izpārdošanas, Jaunumi, Akcijas
Vieta apģērbu sludinājumiem, paziņojumiem par atlaidēm un piedāvājumiem savā skapī!

29.09.2014 19:06

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Skaidrs,tagad so temu atradu un izlasiju,nebiju sekojusi pedejiem komentariem! 

Tad nu skaidrs,busu uz kadu laiku laikam boketa! Vienigais bija te kautkur rakstits lai telefonus,elektronikas u.t.t tiek ievietots www.majoklim.lv bet tik un ta redzu ka tiek gan telefoni tirgoti pardod diskusijas,gan vel visadas lietas,kas neiederas seit! 

10.10.2014 10:40

ieteiktu administraacijai,pie sluinaajumu ievietoshanas,nepiedaavaat jau ieklikshkjinaatu versiju- jauns(pie noraades par preces staavokli),bet gan atstaat visus lodzinjus tukshu un,kameer paardeveeja pati neatziimees iisto,sludinaajumu nepubliceet,citaadi ljoti daudz meitenju,nemaz neiedziljinaas,ka jaatziimee preces staavoklis ieklikshkjinot attieciigi-jauns/mazlietots/lietots un taa arii paliek staavot- jauns...bet prece visbiezhaak ir lietota...tad izmantojot mekleetaaju r jaunaam preceem,shie sludinaajumi arii izlec...

51 - 60 с 60

Тема закрыта