Par statistiku - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Par statistiku

Labvakar. Vai esat redzejusi jaunumu par statistiku? It ka manas sludinajumas pievienoja tikai sodien 3 cilveki. Un ja es gribu redzet kurs tas bija,vajag maksat.. Man ir tads jautajums. Vai tas ir to verts? Jo sodien neesmu sanemusi vestules par sim precem.. Domaju ka tas vispar pat nav taisniba :))

16.09.2014 13:52

> Gaismas pils

man tieši tā bija:)

Laba doma,nebiju par to iedomājusies! Man te tieši viena skapja naudiņa ir, jāpamēģina! Paldies par ideju!

07.03.2015 18:35

Исправлено 07.03.2015 18:37

Meitenes, ja izmantojat statistiku un rakstat potenciālajiem pircējiem, rakstiet konkrētus piedāvājumus nevis "Sveika. skatos esat atziimeejusi kad patiik jums taisnotaajs:)"

Ko cilvēkam ar šo vēstuli darīt?! :D

Atbildēju "Sveika, jā, un? :D"
un pretī saņēmu "Tikai pajautaaju, nevajag jau nez ko raxtiit :)"

Tas tā, humoram :D

07.03.2015 18:47

Man arī uzbāzties nepatīk,bet rakstu un piedāvaju labas atlaides,ir kas pērk uzreiz,ir kas pasaka ka tagad nevar nopirkt,vēlak,ir kas vēl domā.Uzskatu kas reāli meklē tas vienmēr atrod!Un es eju pretī ar labam atlaidēm,centos piedavāt vislābāko!:)Domāju statistiku ir vērts pasūtīt,vismaz man patīk ļoti,žēl ka jamaksā:)

07.03.2015 19:21

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Meitenes, ja izmantojat statistiku un rakstat potenciālajiem pircējiem, rakstiet konkrētus piedāvājumus nevis "Sveika. skatos esat atziimeejusi kad patiik jums taisnotaajs:)"

Ko cilvēkam ar šo vēstuli darīt?! :D

Atbildēju "Sveika, jā, un? :D"
un pretī saņēmu "Tikai pajautaaju, nevajag jau nez ko raxtiit :)"

Tas tā, humoram :D

Labots: šodien, 18:37

man pirms pāris dienām bija līdzīgi, tikai galvenajā lomā telefona vāks. Kad atbildēju arī, ka jā nudien esmu atzīmējusi, man tika atsūtīta sekojoša atbilde "sk". :D

07.03.2015 19:34

Es redzēju,ka viena meitene vairākas dienas atzīmēja manu preci favorītos.Uzrakstīju,piedāvāju atlaidi, teicu,lai padomā..un drīz vien viņai arī  pārdevu to mantu! Abas apmierinātas! Vēsais

Bet es atzīmēju favorītos,ja man kaut kas iepatīkas,tad kādu laiciņu padomāju ( jo meitenes taču tik ātri domas maina Smejošs )..

09.03.2015 16:32

Es reti kad pasūtu statistiku, bet kad to daru tad maitenēm urakstu vai nevēlas iegadaties ja iedošu atlaidīti un nu jau šada veida esmu pardevusi +/- 5 lietiņas :)

41 - 46 с 46