Mana sāpe... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mana sāpe...

Šodien t.c. Mols pazaudēju savu telefonu Galaxy S5..meitenes,man ir tik skumji...telefons tika pirkts tikai 2 nedēļas tapakaļ..atrast to nav iespējams ..vienkarši vēlējos padalīties ar savu sāpi..diemžēl aizmirsu uz soliņa t.c. Mols,kad atgriezos atpakaļ,kāds jau bija paņēmis.info centrā neviens protams nav atnesis un sim karti izmetuši jau ārā sen..kameras neko neparādīja,teica,ka nebija fokusējusies uz to vietu...jau neceru atgūt,vienkarši padalīties sagribējās...

13.09.2014 13:52

> Parfait

Ai, cik žēl! Es vasarā atradu telefonu, sameklēju kontaktos "Mamma", piezvanīju, atdevu. Tik vienkārši. Man kkā pat tādas domas nebija- atkodēt. Diemžēl urļikiem tūlit jāskrien uz lombardu :( 

Es ari ziema atradu telefonu, un ari piezvaniju saimnieka mammai. =) Un man atnesa lieeeelu maisu ar mandariniem. :D

13.09.2014 13:55

Man zel...bet saka, ka kada musu manta, kad pazud, panem uz sevis vienu kadu musu jaunu problemu, varbut tas ta ari notika. Nepiekieries mantam, piekeries cilvekiem.

Loti ceru, ka tomer sis notikums nelaus Tev ilgi bedaties, gan jau viss bus labi.

Vai nav iespējams nobloķēt telefonu pēc Imei koda?

13.09.2014 15:36

jā,ir iespējams,bet atbloķēt par 10 eur var gandrīz pie jebkura meistara..tā man šodien teica tele2 servisa centros...žēl gan,kad pārdod dārgos telefonus,saka pavisam ko citu..

13.09.2014 15:41

Исправлено 13.09.2014 15:42

> AdeleKakao

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

Un tomēr,gribas ticēt,ka nāks man kāda samaksa par manu bēdu,meitenes, Jums bija tā,ka dzīve tomer atmaksā par zaudēto,un reāli tā,lai var sajūst,jo man kkā neveicas...vienmēr,kad kaut ko zaudēju,tad neko līdzvērtīgu neiegūstu..kāpēc citiem tā veicas? :(

Labots: šodien, 10:56

Ļaunais gan nāk atpakaļ, tos cilvēkus, kas to izdarīja, nekas labs negaida.

Varbūt, ka Tevi vēl tikai gaida lielais dzīves bonus! :)

Teikšu godīgi,ļoti gribētos,bet ar visu savu gribu,man nekad dzīvē nav laimējies pa lielam,izņēmot vīru,ar to gan plaimējās,bet attiecībā uz tādiem atradumiem,vai loterijas lietām,pilnīgi nekad..laikam man ir vērga karma Raudulīgais

Nu re, labs vīrs :) Tādi ir retums! :) Loterijas, mantas, nauda tie štrunti. Tavs lielais zelts ir Tev blakus! :)

Viņš drīz neizturēs un aizbēgs,ja es tā telefonus zaudēšu :( :(

Gan jau tagad būs mācība, un būsi uzmanīgāka ar mantām. ;)

Neviena nav pasargāta,esmu vienmēr uzmanīga un  ļoti pārbaudu cītīgi vietu,kuru atstāju,bet tā nu ir gadījies. Labāk nebūtu neko teikusi, ļoti nepatīkami  dzirdēt šādus vārdus..bet ja tev palika no tā vieglāk,tad priecājos par tevi. Gan jau tiksi kādreiz arī līdzīgajā situācija ms. robots,visiem var gadīties,un ar to,ka - būsi uzmanīgāka,turpmk arī dzīvē nepasargās mani no tā,ka kaut ko var nozaudēt,jo nav  dators galvā. Pati jau teicu,ka mana vaina,jo daudz darba un piektdiena jau bija,biju pavisam nogurusi,ieskriēju pirkumus uztaisīt tikai. Tu jau laikam no tādiem cilvēkiem,kuri bez līdzjūtības mierīgi piesāvinātu svešu mantu..

13.09.2014 16:17

> sunnymoon

> AdeleKakao

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

Un tomēr,gribas ticēt,ka nāks man kāda samaksa par manu bēdu,meitenes, Jums bija tā,ka dzīve tomer atmaksā par zaudēto,un reāli tā,lai var sajūst,jo man kkā neveicas...vienmēr,kad kaut ko zaudēju,tad neko līdzvērtīgu neiegūstu..kāpēc citiem tā veicas? :(

Teikšu godīgi,ļoti gribētos,bet ar visu savu gribu,man nekad dzīvē nav laimējies pa lielam,izņēmot vīru,ar to gan plaimējās,bet attiecībā uz tādiem atradumiem,vai loterijas lietām,pilnīgi nekad..laikam man ir vērga karma Raudulīgais

Nu re, labs vīrs :) Tādi ir retums! :) Loterijas, mantas, nauda tie štrunti. Tavs lielais zelts ir Tev blakus! :)

Neviena nav pasargāta,esmu vienmēr uzmanīga un  ļoti pārbaudu cītīgi vietu,kuru atstāju,bet tā nu ir gadījies. Labāk nebūtu neko teikusi, ļoti nepatīkami  dzirdēt šādus vārdus..bet ja tev palika no tā vieglāk,tad priecājos par tevi. Gan jau tiksi kādreiz arī līdzīgajā situācija ms. robots,visiem var gadīties,un ar to,ka - būsi uzmanīgāka,turpmk arī dzīvē nepasargās mani no tā,ka kaut ko var nozaudēt,jo nav  dators galvā. Pati jau teicu,ka mana vaina,jo daudz darba un piektdiena jau bija,biju pavisam nogurusi,ieskriēju pirkumus uztaisīt tikai. Tu jau laikam no tādiem cilvēkiem,kuri bez līdzjūtības mierīgi piesāvinātu svešu mantu..

Labots: šodien, 15:42

Neņem tik ļoti pie sirds un nešausti sevi - telefons tāpēc neatradīsies, tikai pašai sliktāka pašsajūta! Tiešām katram, pat visuzmanīgākajam cilvēkam tā var gadīties un nav ko Tev lieki sevi mocīt, jo tieši ar skumjajām un depresīvajām domām Tu bloķē to labo, kas varbūt jau ir ceļā pie Tevis! Pareizi te meitenes saka, ka vajag visu šito "atlaist" un dzīvot tālāk! Žēl jau ir, jo mēs tiešām esam kļuvuši tik atkarīgi no lietām, kas visvairāk atklājas tad, kad tās pazaudē vai "iziet no ierindas", bet Tev ir kas vairāk par telefonu - pati raksti, ka Tev ir labs vīrs, un tā ir Tava lielā veiksme, jo diez vai mūsu laikos ir tik daudz sievu, kas varētu teikt to pašu! Mēģini saņemties un nelikt ar saviem kreņķiem arī viņam slikti justies... Bet tam, kas šitā izdarījās, būtībā piesavinoties svešu mantu, tas labumā noteikti neies, - tā ir mana cieša pārliecība! Un gan jau būs Tev jauns telefons! Man arī nozagtā fotoaparāta vietā jau ir daudz labāks!:))

13.09.2014 16:31

Исправлено 13.09.2014 16:34

Vieta spamam! :D

Atvainojos.

13.09.2014 16:32

Исправлено 13.09.2014 16:33

13.09.2014 16:36

> sunnymoon

> AdeleKakao

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

Es nekad neko neesmu pazaudējusi, vienmēr visu sev vērtīgo pieskatu, lai cik nogurusi, steidzīga būtu. Tā vietā, lai te ņaudētu par pašas pieļautu kļūdu, būtu pievērsusies kaut kam jēdzīgākam par telefona apraudāšanu. Arī tas cilvēks, kas paņēma Tavu telefonu nav zaglis, jo Tevi neapzaga. Pati viņam savu telefonu atdevi. Ir aitas, kas savas mantas nevaktē, ir cirpēji - cilvēki, kas to izmanto. Nākamreiz telefonu piesien kaklā, lai nekur nepazūd.

Nebūtu šo rakstījusi, ja nebūtu atļāvusies palaist muti par mani un svešu mantu piesavināšanos.

13.09.2014 17:26

Исправлено 13.09.2014 17:27

> AdeleKakao

> sunnymoon

> AdeleKakao

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

> Kinga

> sunnymoon

Es nekad neko neesmu pazaudējusi, vienmēr visu sev vērtīgo pieskatu, lai cik nogurusi, steidzīga būtu. Tā vietā, lai te ņaudētu par pašas pieļautu kļūdu, būtu pievērsusies kaut kam jēdzīgākam par telefona apraudāšanu. Arī tas cilvēks, kas paņēma Tavu telefonu nav zaglis, jo Tevi neapzaga. Pati viņam savu telefonu atdevi. Ir aitas, kas savas mantas nevaktē, ir cirpēji - cilvēki, kas to izmanto. Nākamreiz telefonu piesien kaklā, lai nekur nepazūd.

Nebūtu šo rakstījusi, ja nebūtu atļāvusies palaist muti par mani un svešu mantu piesavināšanos.

Pagiadām neēsi, bet dzīve vēl nav beigusies,tāpēc nebļauj cik tu esi perefektā, dzīve prot pārmācīt tādus kā tu,pašā negaidītā momentā pazaudēsi gan ko daudz nozīmīgāku,nekā es to telefonu,tad atcerēsies savus vārdus :)

Nekas,man jau jaunu nopirks,a tev laikam no skaudības pilna mute ar putām, jo nemaz nekad dzīvē laikam un nav bijis šāds telefons :)

Ak,jā,ne jau tu tā esi,kura sacēla brēku par to,ka ar nabadzīti daudzas dienas nav tikušies un beigās uzmeta? Tu taču esi tāda piesardzīga,ko,intuīcija pievīla? :) Tu man pārmet par telefonu,pati par atsauksmi brēku sacēli,un tajā situācija pati arī biji vainīga,ka nebiji piesardzīga un uzmanīgāka, ka nevarēji nojaust pēc sarakstets,ka tev uzmet :)) Vai vai,neēsi tik perfektā,ka te gudro )))

Nebūtu to teikusi,ja arī nebūtu savu muti atvērusi,naida pilna aita :)

61 - 70 с 70

Тема закрыта