Nopirkšu matu nogludinošu serumu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nopirkšu matu nogludinošu serumu

Sveikas! Veeleejos nopirkt matu nogludinošu serumu/ liidzekli ,kas tiešam ir normāls un uzlabotu matu stāvokli.

Par sapraatiigaam naudiņām.

Vēl meklēju to avon serumu matu galiem. :) paldies.

34 Ответы

Sveika:) Nopeerc labaak tiiru argaanu ellju.

Jo taa ir bez kiimijas un tieshaam labaak. Veel varu ieteikt nopirkt A vitamiinu un smeereet to. No serumiem viss labaakajs matu galinjeem ir Loreal. Es tik nezinu vaj tieshi taads ir pieejams LV ,pati pirku Londonaa. Cena gan vinjam nav leeta ,bet taa ir to veerta.Un neiziet tik aatri kaa citi serumi. 

Man ir Avon serums - gan zaļais, gan zilais (laikam), skapī nav, vēl neesmu ielikusi, bet var dabūt :)

Argana eļļiņa arii vaitad nav padaarga? 

A vit. dzeeru ziveļļas kapsulaas, protams mati auga veseligaak, bet runa vairak iet par apakseejo daļu :( negribas griezt nost.

> Dii

Man ir Avon serums - gan zaļais, gan zilais (laikam), skapī nav, vēl neesmu ielikusi, bet var dabūt :)

Pa cik ?:) man ljooti zaļais patika. :) gaidīsu zinju.

> mjau

Argana eļļiņa arii vaitad nav padaarga? 

A vit. dzeeru ziveļļas kapsulaas, protams mati auga veseligaak, bet runa vairak iet par apakseejo daļu :( negribas griezt nost.

Argana eļļa, kas ir tīrā veidā maksā padāgi. Savu pirku 14Ls/100ml, bet, ja nesmērē visā galvā, bet tikai galos, lietojas ļoti lēni, jo maz vajag. Drīz gads būs riņķī un pat 50ml neesmu iztērējusi.

Puisis ieraudziis ka pa 100ml samaksaju 20eur šokaa buutu.:D tas ir pirmais kas prataa ienaaca.

Protams, zinu ka šī ella ir loti laba, bet tomer ko letaaku mekleeju, jo ierobežotas finanses :)

Исправлено 12.09.2014 21:19

> mjau

Puisis ieraudziis ka pa 100ml samaksaju 20eur šokaa buutu.:D tas ir pirmais kas prataa ienaaca.

Protams, zinu ka šī ella ir loti laba, bet tomer ko letaaku mekleeju, jo ierobežotas finanses :)

Nopērc 50ml iepakojumu :D Bet esmu redzējusi arī lētākus iepakojumus.

Katrā ziņā, nevienu labāku eļļu neesmu lietojusi..

Исправлено 12.09.2014 21:29

Manai maasai maajas ir taads lidzeklis, izspiežot , taada balta pabieza konsistence, bet ljoti labi paliidz matiem - nogludina. Bet vinjam nobružaajies nosaukums un vinja arii neatceras jo pirka sen. :D

Peleekaa pudeliitee.

Varbūt no šīs sērijas mazā tūbiņa? Bet šie arī nav lēti..

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/$(KGrHqZ,!roE-Yzv6i0yBPnlHjwSOw~~60_35.JPG

1 - 10 с 34