Nopirkšu matu nogludinošu serumu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nopirkšu matu nogludinošu serumu

Sveikas! Veeleejos nopirkt matu nogludinošu serumu/ liidzekli ,kas tiešam ir normāls un uzlabotu matu stāvokli.

Par sapraatiigaam naudiņām.

Vēl meklēju to avon serumu matu galiem. :) paldies.

34 Ответы

Исправлено 12.09.2014 21:43

Nee, ja pareizi atceros uz pudeliites bija daži vardi kaa Sos+ vai kas tml sarkaniem burtiem. Bet nu jaa, noteikti no daargaa gala :( bet ilgi turaas vinjai, ņemot vērā, ka esmu laviijusies pec šī lidzekļa :D

IR TIGI - loti labs nogludinoshs serums- pus pudelite par 4 eiro- kvalitate vienkarshi kolosala un mati netiek sataukoti, bet paliek svaigi, gaisiigi, smarzhiigi..

Ja  velaties nosutishu bildes.

D.

> mjau

Nee, ja pareizi atceros uz pudeliites bija daži vardi kaa Sos+ vai kas tml sarkaniem burtiem. Bet nu jaa, noteikti no daargaa gala :( bet ilgi turaas vinjai, ņemot vērā, ka esmu laviijusies pec šī lidzekļa :D

Labots: šodien, 21:43

Šķiet pat zinu, par kuru ir runa, visu atceries pareizi ;)

Varbut matu zids noder? Isu laika posmu lietoju nemaku teikt ipasus rezultatus...(laidan matu stavoklis nedaudz uzlabojas,tomer izdomaju nogrieT...;D) bet douglas veikalod pardevejas saka,kad ir uz atlaidem nem par 5un vairak pacinam uzreiz. Tatad labs produkts.;) 

Исправлено 12.09.2014 21:59

> Demii

IR TIGI - loti labs nogludinoshs serums- pus pudelite par 4 eiro- kvalitate vienkarshi kolosala un mati netiek sataukoti, bet paliek svaigi, gaisiigi, smarzhiigi..

Ja  velaties nosutishu bildes.

D.

Es no vienas meitenes vel sagaidiisu veestuli par  seruminju. :) 

Veeleejos jaunu max 2x lietotu, jo zinu ka atkal peec 2ned mekleesu no jauna :((

Исправлено 18.09.2014 12:02

Man ir šāds :

Man ir Schwarzkopf Gliss Kur Repair eļļiņa. Uzlabo matu stāvokli. Nedaudz lietota. Atdošu par 2.50e

> mjau

> Dii

Man ir Avon serums - gan zaļais, gan zilais (laikam), skapī nav, vēl neesmu ielikusi, bet var dabūt :)

Pa cik ?:) man ljooti zaļais patika. :) gaidīsu zinju.

Atbildēju vēstulē, bet, ja nu vēl kādai interesē nopirkt, serums maksā 3 eiro :)

douglas tagad Bioslik silk therapy atlaide no 4.95€ uz 1.95€!

Nopirku,dažas dienas jau lietoju un esmu ļoti apmierināta! Noteikti vēl dažas pudelītes nopirkšu,kamēr tik liela atlaide!

11 - 20 с 34