Esmu šokā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Esmu šokā

Es vispār esmu šokā par dažām, labām šī portāla lietotājam kuras ir bezkaunīgas. Viena lieta ir tās kuras rezervē un pēc tam pazūd, nākošā - sarunā tikšanos un piečakarē, tagad vispār kaut kas smieklīgs, ielika atsauksmi man neitrālu - Paldies sīkā :) izaudz- Jautājums tikai viens PAR KO? Cilvēki tiešām paliek stulbi vai man tikai tā liekas. ? Ar šo meiteni vispār nav bjusi nekāda sadarbība. 

14.09.2014 20:08

Ah,profils tomēr nav izdzēsts,kaut kāds gļuks bija.

14.09.2014 20:08

> Janeta

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

> Janeta

WHAT ?????!

Es tiešām parāvu šoku,arī man neitrāla atsauksme :D Hahaha.

Palukoju, bet atsauksmes neitralas nav tev... Vai runa par agrakajiem gadijumiem? 

Ir man vēl,tur rakstīts ''paldies''.

Profils izdzēsts un noteikti mums atsauksme pazudīs,satraukumam nav pamata. :) 

Redzēju.. Tiešām ir smieklīgi. :D  Kādai laikam širmis aizbrauca uz citiem laukiem. :D 

Man jau izdzēsa - Paldies administrācijai. :)

14.09.2014 20:10

> IngunaS

> Janeta

Es saprotu,visādi var gadīties,nesaskaņas,domstarpības,dažādi viedokļi,bet speciāli taisīt jaunu profilu,lai liktu atsauksmes,kuras visticamāk tāpat izdzēsīs,nu nezinu vai ir jēga. Gribas pateikt ''lol nau verc''. :D

Smejošs Kādam garo, tumšo vakaru izklaide.

Varbūt depresija pēc Andeles,jo neko nepārdeva vai nenopirka,kas zina . :D

Kā jau teicu-niks runā pats par sevi.

14.09.2014 20:23

Vai man tā liekas, vai nesen arī kādai bija problēmas ar meiteni kurai niks bija mazulīte, kaut kā viss liekas jau  bijis un noticis..

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

P.S. Piedodiet par nezinaashanu - kaa aatraak un efektiivaak sazinaaties ar Adminiem, lai iznjem atsauksmi??

Sveika. Šeit vari nosūtīt viņiem vēstuli, citreiz atbild, bet citreiz ne. :)

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=2472

Paldies liels! Paluukoju tikko, paldies Adminiem, jau izdzeesushi. Bet nu jaa, kaadai mazuliitei pietruukaas uzmaniibas.

15.09.2014 09:15

> Janeta

> IngunaS

Sankcijas pret AtverSkapi mafiju?Smejošs

Izcili labi pateici-mafiju! :D Te nesen bija vēl izteikums-izspiedēju banda! :D

ak, es ari uzreiz atcerejos to sievieti no kurzemes, kuru jus te loti plukajat. domaju, ka aizvainojums joprojam ir, gan jau kadas nepatiksanas sobrid strebj del ta visa.

tiesi bija atsauksme par izspiedeju mafijbandu.. utt. :D

pilnmenes ietekmes rezultata kaut kadi neptikami atminju uzplaiksnijumi? :D

16.09.2014 13:11

> elza

> Janeta

> IngunaS

Sankcijas pret AtverSkapi mafiju?Smejošs

Izcili labi pateici-mafiju! :D Te nesen bija vēl izteikums-izspiedēju banda! :D

ak, es ari uzreiz atcerejos to sievieti no kurzemes, kuru jus te loti plukajat. domaju, ka aizvainojums joprojam ir, gan jau kadas nepatiksanas sobrid strebj del ta visa.

tiesi bija atsauksme par izspiedeju mafijbandu.. utt. :D

pilnmenes ietekmes rezultata kaut kadi neptikami atminju uzplaiksnijumi? :D

Godīgi?Es nemaz nebrīnītos,haha. Meitene jau pati vainīga bija-izkrāpusi no citas meitenes lietas,pretī neizsūtīja neko un tad saņemtās lietas tirgoja uz urrā atverskapi,protams,ka viņu paplūkās kā vistiņu. ;D

Kā jau iepriekš teicu-es apbrīnoju tā cilvēka apņēmību taisīt jaunus profilus un likt atsauksmes,tas galu galā ir baigais darbs! Tā vietā,lai noskatītos labu seriālu,apēstu kaut ko garšīgu,piemēram,viņa taisa profilus. :D

21 - 27 с 27