ieauguši matiņi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ieauguši matiņi

... pēc vaksācijas bikini zonā pēdējā laikā arvien biežāk sāk ieaugt matiņi, veidojot nepatīkamas pumpas, un tieši tajā vietā kur apakšveļai ir vīles Vēsais Kas varētu palīdzēt? Eju uz parasto vaksāciju, varbūt tā "īpašā" cukura vaksācija mazina šo problēmu?


6 Ответы


man kosmetoliģe iesaka pāris dienas pēc vaksācijas taisīt pīlingu - skrubi, lai matiņiem vieglāk izlīst ārā un nekas neieaug, piemēram, kafijas biezumus ar medu Smejošs


sveika!pati veicu vaksācijas un savām meitenēm iesaku-taisīt skrubīti jau pirms nākt uz vaksāciju un pēc vaksācijas ir ļoti labs Phyto gel anti hair "arcocere" viņš palīdz cīnīties ar ieaugušiem matiņiem un neveicina ieaugšanu arī turpmāk


pret tam pumpinjam palidz ne tkai skrubesanas, kas vairak vai mazak ir obligata pirms vaksacijas(tad matinji vieglak nak ara, it seviski, ja pasez silta vanna), bet pec tam lietot atbilstisi pec vaksacijas?skusanas losjonus?puderus?kremus, kas dezinfize?nosusina. nedrikst ljaut svist un riveties, jabut tirai adai. ja sito ievero, ta pumpas mazak paradas un vieglak ari pariet sapes. labak velc kadu maigaku kovilnas apaksvelju, kad ej vakset, nevelc ar mezginem, vai asakas-sintetiskakas. :)


paldies, iešu skrubēties Aci miedzošs


Man palidz skrubis pirms vaksacijas un talks vai bernu puderis pec vaksacijas :)


gāju uz parasto vaksāciju, meistare ieteica skrubi - 1:1 smalkais sāls un soda, apmēram 3 dienas pēc vaksācijas, man palīdzēja, nebija pumpiņu un ieaugušo matiņu.

šomēnes pirmo reizi biju uz cukura vaksāciju. atšķirība tāda, ka uzreiz pēc vaksācijas ir mazāks kairinājums ādai, bet pēc 2vām dienām tāpat parādījās dažas sarkanas pumpiņas. izmantoju to pašu mājās taisīto skrubi.

kategoriski izvairos no eļļu lietošanas, pēc vaksācijas eļļas nav ieteicamas, it īpaši, ja izteikti rodas pumpiņas, tad labāk kremveida mitrinošos līdzekļus ;)

1 - 6 с 6