Andele Jelgavā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Andele Jelgavā

Žēl,ka Jelgavas Andelei nav tik liela popularitāte kā Rīgas :)

Bet tomēr,gribēju vaicāt kura piedalās? 

21.09.2014. Jelgavas restorana HERCOGS :)

Es piedalos!

16.09.2014 12:33

Es esmu pieteikusies jau un saņēmusi apstiprinājumu.

Meitenes, ir veerts doties no Riigas iechekot to pasaakumu? Neesmu bijusi Hercogaa, liidz ar to ne mazaakaa priekshstata par platiibu - cik tur vareetu buut - 20, 50, 100 daliibnieces?

16.09.2014 19:11

> Klaidas - tikai VIENU nedelu

Meitenes, ir veerts doties no Riigas iechekot to pasaakumu? Neesmu bijusi Hercogaa, liidz ar to ne mazaakaa priekshstata par platiibu - cik tur vareetu buut - 20, 50, 100 daliibnieces?

Platība ir ļoti maziņa. :( Es pati līdz galam nezinu vēl-piedalīties vai nē. Vienu reizi biju,gāja normāli,bet ne tā,ka varētu ļoti priecāties. :D

> Janeta

Platība ir ļoti maziņa. :( Es pati līdz galam nezinu vēl-piedalīties vai nē. Vienu reizi biju,gāja normāli,bet ne tā,ka varētu ļoti priecāties. :D

Paldies, Janeta, par komentaaru. Hmm.. Buutu bik lielaaka - noriskeetu, bet pavisam nelielai laikam iisti nav jeegas... Sabeedaajos.

16.09.2014 20:01

> Janeta

Paldies, Janeta, par komentaaru. Hmm.. Buutu bik lielaaka - noriskeetu, bet pavisam nelielai laikam iisti nav jeegas... Sabeedaajos.

Lai gan pasākumu jau apmeklēt vari,pie reizes aplūkosi skaisto Jelgavu.:) Patīkamo ar lietderīgo var apvienot. Pietam-kas zina,varbūt atradīsi kādu skaistu pērli! :)

20.09.2014 14:45

Cik tad beigu beigās dodas? Vēl aizvien nevaru izlemt-piedalīties vai nē,rīt jau Andele!

20.09.2014 15:03

Es ietu kaut vai paskatīties kas un kā, ja būtu sestdienā, svētdien netieku

20.09.2014 15:24

Žēl, ka Bauskā tādus pasākumus nerīko:(

21.09.2014 16:37

Šodien biju. Meitenes kas bija, atsauksmes? Es sev neko neatradu. Ieskrēju, apskatīju un izskrēju. :(

21.09.2014 17:40

> anastasija1832

Šodien biju. Meitenes kas bija, atsauksmes? Es sev neko neatradu. Ieskrēju, apskatīju un izskrēju. :(

Es savu dalību vakar atteicu,nolēmu,ka ir labākas lietas,ko darīt,nekā riskēt,nezinot-būs kāds labums no šīs andeles vai nebūs.

11 - 20 с 23