apavi no aliexpress.cm - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

apavi no aliexpress.cm

Mīļās dāmas, padalaties pieredzē, ja esat sūtījušas apavus no šīs adreses, kāda kvalitāte, vai neizjūk jau pēc pirmās dienas?:D Un kā ar izmēru atbilstību, vai nav jāsūta izmēru lielāki?:)

Tik daudz skaistu zābaci;nu, bet kkā vēl nevaru saņemties pasūtīt, ja nu neder... 

Priecāšos , ja padalīsieties pieredzē :) 

Pladies:) 

11 Ответы

Исправлено 16.09.2014 22:59

Sveika! Kvalitāte ok (es sūtīju zābaciņus), bet bij vilšanās, jo tie bija izmēru par mazu! Satraukts

http://aliexpressblog.ru/blog/Obuv/

Iemet acis šajā saitā, tur cilvēku atsauksmes par lietām no aliexpress, šajā gadījumā- [ar apaviem! Varbūt noder? 

> Snowfox

Sveika! Kvalitāte ok (es sūtīju zābaciņus), bet bij vilšanās, jo tie bija izmēru par mazu! Satraukts

esmu dzirdējusi, ka jāsūta lielāki par izmēru :) 

> Lauritta (atlaides visam)

> Snowfox

Jā, tagad es arī esmu gudrāka, ja pasūtīšu tad lielāku. Bet tas ir mazliet problemātiski, jo man kā 40 izm nēsātājai tur nav bieži sastopams mans izmērs, diemžēl.

Es esmu sūtijusi no eBaya kedas un zaabakus.. Man ir 38 kaajas izmeers taapeec suutiju 39 ar ceriibaam ka derees, bet atnaakot atbilda 37 izmeeram.

Ar zaabakiem biju gudraaka, suutiju 40izmēru un der. :)

> Lauritta (atlaides visam)

> Snowfox

Jāsūta nevis izmēru lielāku, bet jāpaskatās aprakstā tabula un pēc pēdas garuma centimetriem jāpasūta atbilstošais izmērs. Piebildīšu, ka gandrīz visi Ali/eBay apavi ar platformu 1-2 nedēļu laikā ir "nosēdušies", t.i., platforma sasēžas un apakšā pie zoles rodas krunkas. Tas tik ļoti netraucētu, ja man nebūtu šķības kājas un platforma nesasēstos uz 1 sānu :/

> Ketija (ATLAIDES)

Es esmu sūtijusi no eBaya kedas un zaabakus.. Man ir 38 kaajas izmeers taapeec suutiju 39 ar ceriibaam ka derees, bet atnaakot atbilda 37 izmeeram.

sanaak pamatiiga laimesspeele :)

> Santa-lady

> Ketija (ATLAIDES)

sanaak pamatiiga laimesspeele :)

Es taču tikko izskaidroju, ka vienīgā laimes spēle ir par kvalitāti.. Izmēri vienmēr precīzi pēc tabulām, vismaz apaviem.

Es sutiju fake creeperus,zole ir bieza,bet ta parplisa uz pusem(pec ~2ned),bet ok pazistams kurpnieks par pasizdevumiem sataisija (10ls),nu tad padoma vai ir verts pirkt? Lai vel pieliktu klat tai precei ka minimums 15 eieo 

Par augstpapēžu apaviem neko labu nevarēsu teikt, tiesi arī par PLATFORMAS , otraja diena vini bija jau vairs nevalkajami, npirku gan pa 3euro, ta ka liela beda gan nebija izmest miskaste. 

Sveika!:) esmu sūtījusi platformas kurpes,kvalitāte pārsteidzoši laba,bet tas gan jau kā pie kura sellera un arī cena jāskatās. Jo it kā vieni un tie paši apavi var maksāt 20 vai 5 euro. Ar to gribēju pateikt,ka jāprasa,lai atsūta real pictures :)

Izmēri- par vienu lielāki,zābakiem varbūt pat par 2,ja ņem vērā,ka gribēsi kādu zeķi uzaut :D 

Veiksmi!!:))

1 - 10 с 11