Kastes iepakojumam. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kastes iepakojumam.

Mīļaas meitenes! Kur jūs meklējat kastes lielaaku preču iepakošanai? Man tagad vajag iepakot vienu lietiņu, kuras izmēri ir: garums - 40cm, platums - 24cm, bet augstums - 15cm. Zinu, ka iespējams izklausaas jocīgi, bet nu kaut vai sit mani nost, nu nevaru atrast normaalas kastes nekur. :D Help me! :)


9 Ответы


Es vienmēr sūtu Avon vai Oriflame kastēs, neviens nav sūdzējies, tāpat lielākajās no tām man stāv sakrautas lietiņas, kuras ir šeit sludinājumos (gan jau mājās kāda lieka vēl ir, ja tev ļoti nedeg sūtīšana). Vari mēģināt kurpju kastē, esmu šādu variantu dzirdējusi :)


Ehh, šoreiz kurpju kas nederēs.. Vajag taadu izturīgu kasti, jo precīte ir 3,5kg smaga.. un vajag tieši pēc izmēriem.. Apskaties, lūdzu, varbūt Tev kas aizķēries ir.. :) 


Agrāk pasta nodaļās sūtījumus pakoja kartona kastēs, diezgan īzturīgas.. laikam tur var nopirkt to kasti, bet īsti nezinu kādi tur ir izmeri.. varbūt arī dažādi. Jebkurā pastā var ieskatīties


Esmu dzirdējusi, ka pie lielveikaliem tādas mēdzot mētāties/būt liekas.


Ir vērts pajautāt auto daļu veikalos, viņiem mēdz būt no forša, stingra kartona, izturīgas. 


Vari apjautaties lielveikalos. Atceros, ka agrak ja pajautaja, tad vini noliktavas ko atrada. 


> Cherry

Ehh, šoreiz kurpju kas nederēs.. Vajag taadu izturīgu kasti, jo precīte ir 3,5kg smaga.. un vajag tieši pēc izmēriem.. Apskaties, lūdzu, varbūt Tev kas aizķēries ir.. :) 

Es mājās būšu piektdien, tāpēc prasīju, vai baigi nedeg :D


Pie tirgus var salasiit.


pajauta tuvakaja veikala. jebkura. kad ir peivedums, vijiem lieki janjemas lai tas kastes utilizetu. bus precigi, ja savaksi uz majam.. man pie lata veikala vienmer ir.

1 - 9 с 9