Ķeksītis favorītos - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ķeksītis favorītos

Sveikas dāmas!

Padalaties ... kā ir ar Jums  - kad Jūs atzīmējat savas favorīt-preces Jūs tās arī iegādājaties???

(varbūt ne uzreiz, bet vēlāk.. vai arī tikai atzīmējat, jo iepatikās, varbūt cena par augstu untml.)

7 Ответы

Es atzīmēju,kad domāju par iegādāšanos,lai nepazūd man tā precīte. Kad esmu izgājusi visus sludinājumus,tad favorītos izvēlos to preci,kas visavirāk patīk un nopērku. Atzīmēju arī,kad plānoju ko līdzīgu pirkt,bet vēlāk :)

Es ik pa laikam kaut ko ielieku favorītos, ar domu, ka padomāšu,  bet esmu novērojusi, ka neiegādājos pēc tam - ja man kaut kas iepatīkas, tad uzreiz iegādājos, bet ja ir ielikts kā padomāšanas variants, pie tā neatgriežos.

Lieku taas lietas, kas man iepatiikas, tad pec tam shkjiroju, kuras perku uzreiz, kuras lai pagaida un ik dienas apskatos atkal un atkal..taa ljoti daudzas lietas nopeerku, daudzas sagaida to, ka dzeeshu aaraa, jo saprotu, ka tomeer nav tik lielas vajadziibas, vai arii jau ir lidziga lieta iegaadaata :)

Taa ir vieta, kuraa tiek apdomaata nepiecieshamiiba, cenas atbilstiiba un viss paarejais kaarotajaam preceem :)

Es arī atzīmēju tikai tad, kad kaut kas ir iepaticies, bet uzreiz to neiegādājos. Vēl padomāju par to. Kā arī varbūt cena ir par augstu un gaidu atlaidi :)

Sveika. Ar mani ir tā, ka es atzīmēju favorītos to, kas man iepaticies un tad kad ieskaita nudiņu, no favorītu saraksta izvēlos kādas 2-3 preces kuras iegādāšos. Tā daru katru mēnesi. Pašlaik man favorītos stāv 43 sludinājumi, vakar kā saņēmu naudiņu 3 preces pasūtiju no favorītiem. :) 

Lieku visas, kas man patīk un kādreiz varētu iegādāties, bet ne obligāti iegādāšos, t.i.,  taisu sev izlasi no visa atverskapi, kurā tad, kad kaut kas nepieciešams, meklēju, lai nebūtu jāmeklē pa visu portālu, atliek tikai atvērt favorītus.

Kā arī pievienoju preces, kurām cena par augstu - nokritīs - pamanīšu, varbūt iegādāšos.

Šobrīd pievienotas 337 favorītpreces :)

P.S. - Jā laba lieta, klāt pielieciet cik Jums favorītpreces!!! :)

1 - 7 с 7