ZIEDOJAM!!!! GLĀBJAM DZĪVĪBU!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

ZIEDOJAM!!!! GLĀBJAM DZĪVĪBU!!!!

Ziedojat!Vsmz 1,42€. Domaju tas nav daudz prasits no mums!

ziedojumu tālruņi : 90006881 (maksa par zvanu–1.42 EUR)
90006771 (maksa par zvanu – 7.11 EUR).
Vel palicis mazliet vairak kaa 5 tukstoshi, mes visi to varam. Uzejot uz linka Jus varat izlasit rakstu un ari atrast rekvizitus, tie kuri velas ziedot no ar bankas parskaitijumu.

Izglabsim to mazo sirsninu!!!NevainīgsRaudulīgais

http://dzirkstele.diena.lv/reklamraksti/arsti-prognoze-ka-mazajai-viktorijai-atlicis-dzivot-dazus-menesus-mamma-ludz-palidzet-113300

18.09.2014 12:31

+1, paldies, ka popularizējiet šaadus jautaajumus. 

18.09.2014 12:37

> MarijaR

Un kada ir starpiba?ja ziedo, tad iespejams parziedoto naudu nodod citiem berniniem. Nevajag te tagad izdomat kaut kadus variantus atkal lai pastriidetos kam -kas .. Varbut ljoti labi, ja noziedo 7.11 tu izglab vel kadu! Pashlaik visi ziedojumi noteikti iet uz Viktoriju, jo vinjai ir atlicis maz dziivot!!! 

> Saule

Meitenes! cik es redzu tad tur ir vienāds tel. numurs visiem bērniem, kuriem ir nepieciešama palidzība. Vai kad jūs zvanāt vai tur kaut kāds atbildētājs prāsa kādam tieši bērnam jūs pašlaik ziedojāt?? vai ne? vai nauda iet kopējā rēķinā visiem bērniem un pēc tām tur nolēmj kadam bērnam šo naudu atdod pirmkārt??? Vai jūs zināt kā ir???

Ja ziedot caur internetbanku tad tur mērķī var uzrakstīt Vardu uzvardu kādam tieši bērnam jūs pašlaik šo naudiņu ziedojat. Bet kā ar telefonu?

Tas ir svarīgi zināt, ka naudiņa nonāks tieši mazajai meitenītei, ja viņai prognozē tikai 2 mēnešus ko dzīvot, un ja ir cerība. Bet ja jāgaida rindā uz palīdzību, ko iedos no visiem saziedotās summas var arī nepaspēt.

18.09.2014 12:48

Es domaju, ka ja kadam ir shadas aizdomas, ludzu zvaniet un noskaidrojiet to KUR un KAM aiziet shii nauda! 

> Aiga S Akcija!

> MarijaR

Un kada ir starpiba?ja ziedo, tad iespejams parziedoto naudu nodod citiem berniniem. Nevajag te tagad izdomat kaut kadus variantus atkal lai pastriidetos kam -kas .. Varbut ljoti labi, ja noziedo 7.11 tu izglab vel kadu! Pashlaik visi ziedojumi noteikti iet uz Viktoriju, jo vinjai ir atlicis maz dziivot!!! 

> Saule

Meitenes! cik es redzu tad tur ir vienāds tel. numurs visiem bērniem, kuriem ir nepieciešama palidzība. Vai kad jūs zvanāt vai tur kaut kāds atbildētājs prāsa kādam tieši bērnam jūs pašlaik ziedojāt?? vai ne? vai nauda iet kopējā rēķinā visiem bērniem un pēc tām tur nolēmj kadam bērnam šo naudu atdod pirmkārt??? Vai jūs zināt kā ir???

Ja ziedot caur internetbanku tad tur mērķī var uzrakstīt Vardu uzvardu kādam tieši bērnam jūs pašlaik šo naudiņu ziedojat. Bet kā ar telefonu?

Tas ir svarīgi zināt, ka naudiņa nonāks tieši mazajai meitenītei, ja viņai prognozē tikai 2 mēnešus ko dzīvot, un ja ir cerība. Bet ja jāgaida rindā uz palīdzību, ko iedos no visiem saziedotās summas var arī nepaspēt.

18.09.2014 12:52

> MarijaR

> Saule

Es nekurā gadījuma neminēju kādu strīdu sākt. Vienkarši nezinot kā tur notiek ar tālruni, gribēju it kā dod pādomu ziedot caur i-banku jo tur var uzrakstīt ka pašlaik, uz šo brīdi naudiņu sūtāt tieši šai meitenei. Jo pašlaik tas ir steidzigi!

Man pilnīgi nav NEKĀDU IEBILDUMU lai parēja nauda paliks citiem bērniem! jo es pati arī dažreiz  tur ziedoju dažadiem bērniem kad man ir iespēja. Vienkarši man nav telefona, no kura var veikt ziedojumu, tāpēc nezinu kā tur notiek, jo sūtu caur banku.

Vienkarši gribēju pajautāt vai nauda steidzīgi ies tieši šai meitenei? jo uz doto brīdi viņai ir visvairāk vajadzīgi. Kāpēc kaut kāda agrēsija Jūsu atbildē Хмурюсь

18.09.2014 12:55

Исправлено 18.09.2014 12:56

āpaspēj savākt 16768,20 EUR.

Ļoti steidzami ir nepieciešams apmaksāt diagnosticēšanu, kas sniegs Viktorijai cerību un iespēju uz izveseļošanos…

Kas taa par diagnosticēšanu, kas maksaa gandrīz 17 tūkst.? Cik tad būs aarstēšana? Ja jau aarsti nedod šansus, ar ko tad var palīdzēt? Kaapēc nav minēts, kam tiesi tiek vaakta nauda? Viena lieta-tu ziedosi naudu, kas reaali palidzēs cilvēkam izķepuroties ( piem. operaacija, rehabilitaacijas kurss utml.) un pavisam cita lieta ziedot kaut kaadaam mistiskaam diagnostikaam,kuras cik es saprotu tika veiktas vēl grūtniecības laikaa...

Kaads zin, kur to var noskaidrot? Man interesē reaali tam bērnam kaut ko darīs, vai tas ir tikai paliatīvaa terapija? Man ļoti žēl tos bērniņus, bet viņi, diemzēl, ir diezgan daudz un ir jaaizvērtē, kur tu tiešaam vari palīdzēt un kur  tikai mammas izmisums, kura nespēj pieņemt  neizbēgamo faktu... 

18.09.2014 13:00

Un ja rūnāt par "shadam aizdomām" tad protams tie mēdz būt katrām! Kāpēc nē?

Visu ir jāparbauda. Vai ātcēraties kā bija ar ziedot.lv kad notika traģēdija zolītūdē, kad cilvēki ziedoja bērniem, kuri palika bez vecākiem un kā tie bērni nevarēja bez problēmam saņēmt to naudu, jo ziedot.lv negribēja to atdod, un tiem bērniem nācās vērsties mass medijās lai saņemtu naudu, ko cilvēki tieši viņiem ziedoja!

18.09.2014 13:08

ILONAI

Man arī rādās tāds jautājums kam ir tik liela nauda ja tur nav runas par kādu konkrētu ārstēšanu kādā labā iestādē, kurā var izārstet un glābt meitenīti?? Lai gan es tik un tā ziedošu, kaut arī kādu iespēju izmantot!

18.09.2014 13:09

nu es neispringstu vispaar kam taa nauda aiziet, galvenais, ka zinu, ka noziedoju labdaribas talrunim,  lai aiziet  Viktorijai un slimajiem berninjiem! ;) kaut ko te gari diskuteet man liekas lieki. Bet vienmer jau kads atradisies, kam kaut kas iekozh nervaa :D

18.09.2014 13:25

> MarijaR

nu es neispringstu vispaar kam taa nauda aiziet, galvenais, ka zinu, ka noziedoju labdaribas talrunim,  lai aiziet  Viktorijai un slimajiem berninjiem! ;) kaut ko te gari diskuteet man liekas lieki. Bet vienmer jau kads atradisies, kam kaut kas iekozh nervaa :D

Tieši tā! Улыбаюсь noziedojāt un it kā ir vienaldzīgi KAM, KUR, KAD.

Bet tieši tiem, kuriem "kaut kas iekozh nervaa" NAV tik vienaldzīgi, un tāpēc rodas jautājumi un diskussija KĀ VARĒTU PALĪDZĒT vissefektīvāk, nekā tik piezvanīt un aizmirst.

Bet tik un tā liels respect Jūms, kā pācēļat šo tēmu šeit!! Palīdzība nāks jau atrāk.!

18.09.2014 13:38

Meitenes,viss oir ok,šī lieta ir speciālajā dienestā, kurš pirms publicēšanas visu pārbauda,vienkarši nekorekti ir uzrakstījuši. Cerams dzirdēsim drīz laimīgo stāstu par meitenes izveseļošanos!

21 - 30 с 34