cik bieži apmeklē lietoto apģērbu veikalus? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cik bieži apmeklē lietoto apģērbu veikalus?

Cik bieži jums gadās ieskriet un ko iegādāties lietotajos apģērbos? Pēdējā laikā esmu palikusi izvēlīga,- reti, ko labu sanāk atrast - vai nu par dārgu vai nekā interesanta...Satraukts Kādreiz par 10Ls sanāca iepirkt pāris topus un kādu kleitu, tagad nekā! Laikam jāmeklē jaunas vietas Smejošs

27 Ответы

Es diezgan bieži apmeklēju šos veikalus :) Rīgā top vietā ir Humana (kad izpārdošanas un laimīgās stundas) un vēl mīļa vieta ir Otrā Elpa Berga Bazarā. Pati sen neesmu bijusi, bet interesanta vietiņa ir Zolitūdes tirgū, kur autobusu parks, diezgan lēti var dabūt somas un apavus, bet baigi jārok un ilgs laiks jāpavada.

Humana esmu bijusi tikai vienu reizi, kad sanak laicins tad tados iegriezos, man patiik dgs.

Es arī parasti apmeklēju Humanu, kad sanāk iet garām.

Bet arī man pēdējā laikā liekās, ka tieši Humanā ir paceltas cenas, jo viņi ir sapratuši, kas ir modē, ko pērk un pēc tā arī nosaka to cenu....

Kādreiz tā gluži nebija, tagad cenšos iet tikai uz ižpārdošanām, bet reti sanāk ko sirdij tīkamu atrast. Neizlēmīgs

piekritu , tur bik bok maicinja maksaja 6.00 ls:)))) es Bik Boka varu par tadu cenu nopirkt:) smiekligi:) 

Es tur neko sev nevaru atrast!!!Smejošs

Pieļauju, ka tur ir kas jauks no apģērbiem, bet kaut kā nesanāk.

Ir tāds DGS apģērbi-tur šo un to var nopirkt, cik esmu izstaigājusi ineterses pēc!Aci miedzošs

Ik pa laikam kādā ieeju, ja daudz lieka laika, bet nopirkusi neko pēdējā gada laikā neesmu - vai nu cena par augstu vai, pārsvarā, nav nekā pa manai gaumei/nepieciešamībai.

nekad neiegriezhos!!JO

cik esmu intereses peec iegaajusi,nekad neko sev neredzu,kas tieshaam patiktu,varbuut taapeec,ka stundu no vietas rakaaties man nav veelmes....shis portaals ir vieniigaa vieta,kur peerku arii lietotu.

Pa retam ieskrienu Humana pie manam majam, varbut reizi menesī, taucu reti kaut ko atrodu! Pie mums te cenas sākot no 2.50! Pirms jaunām kolekcijām 0.75sant! Vairāk skatos uz bērnu drēbēm, reizēm pat ir sanācis atrast gandrīz jaunas lietas, vai ļoti maz valkātas! Priekš sevis gandīz neko neatrodu, viss lielākoties ir vecmodīgs, saplēsts, novalkāts līdz pēdējam! Bet esmu manījusi arī pa kādas zīmolam! Vispār, ja ir laiks un  gribēšana, kaut ko var gan jau, ka atrast.... Pārējās Humanas centrā cenas uz reāli uzpūstas!!!!! Citās humpalās nēeju!

> estere_

humpalas laikam ir baigi modē, tāpēc veikali atļaujas cenas turēt augstas... re, kā neesmu vienīgā, kas pamanījusi augstās cenas Naudmutis

> p-Anna

Mazpilsētās pārdevēji vēl nav sapratuši, kas ir kas - tur joprojām var atrast visādas pērles!Nesen ciemojoties Jēkabpils apkārtnē kādā veikaliņā manīju irregular choice kurpes par LVL 3.50. :)

1 - 10 с 27