cik bieži apmeklē lietoto apģērbu veikalus? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cik bieži apmeklē lietoto apģērbu veikalus?

Cik bieži jums gadās ieskriet un ko iegādāties lietotajos apģērbos? Pēdējā laikā esmu palikusi izvēlīga,- reti, ko labu sanāk atrast - vai nu par dārgu vai nekā interesanta...Satraukts Kādreiz par 10Ls sanāca iepirkt pāris topus un kādu kleitu, tagad nekā! Laikam jāmeklē jaunas vietas Smejošs

27 Ответы

Ir daži veikaliņi kur paardevējas par zīmoliem nav informētas,bet taadus ir jaamaak atrast! Aci miedzošs

Mana kliente teica,ka viens no tādiem veikaliem,kur pārdevējas nepazīst zīmolus ir Iļģuciemā, Dzirciema ielā. Nosaukumu gan nezinu :)

dažreiz sanāk ieiet,bet humana gandrīz nekad nekas neatrodas sirdij tīkams,dažreiz ieskrienu tikai,ka atlaides;)

pa retam ieskrienu meklējot pērles :D vakar dabūju sen meklēto džinsu kreklu pa 1 Ls :)

Pie mums , Valmierā, topā ir RDA vairāki veikali, bet cenas liekas kļūst arvien augstākas... vienmēr, kad ieeju, cilvēku netrūkst, tāpēc nav jēga neko mazināt... par defektīviem apģērbiem ar caurumiem par prasa pāris latus (topiem vai īsām kleitām) Neizlēmīgs

RDA ir kļuvis pārlieku dārgs priekš tās kvalitātes apgērbiem,kas tur ir,sevišķi apavi ir smieklīgi dārgi- ar noškiebtiem papēžiem,nošvīkātiem sāniem,bet nē,zīmols ta kruts,tāpēc tādi maksā vismaz piečuku.

Cēsīs esmu meitai dabūjusi Ecco un Elephanten zābakus par 2 ls.Forši.

Taču pati humpīšus apmeklēju katru reizi,kad esmu pilsētā,Bieži gan tas nesanāk.

Pēdējā laikā arvien retāk - 1x mēnesī, arī esmu manījusi, ka cenas ir paaugstas... laikam krīze beigusies Smaidīgs

šat tad iegrizos šados veikalos, tikai tad kad ir daudz brīva laika, jo ja taa kaartigi pameklē var atrast īstas pērles :)

UZ Humanam eju tad kad ir taas atlaides pa 75 un 50 sant :) kad nav, tad neeju, jo augstas cenas :(

11 - 20 с 27