Instruktori Jelgavā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Instruktori Jelgavā

Sveikas,meitenes! Varbūt kāda nesen ir mācījusies autoskolā ,un varētu ieteikt instruktoru pie kā iet mācīties ,un pie kura nevajadzētu!

19.09.2014 13:20

Ta jau nav aprunāšana,bet gan brīdina jaunos ,kas nāks mācīties, jo galvenais lai normāls instruktors un labi paskaidro, mēs taču par to naudu maksājam!

21.11.2014 14:55

Iesaku iet pie Agra! Ļoti labs instruktors Nevainīgs

16.02.2015 16:27

Pabeidzu Presto autoskolu - ļoti laba, iesaku.

Vienīgi viņi ir Rīgā....

22.02.2015 13:35

Janeta -Gadienaa nav Tamaara ? Hehe .. Man ir teikuši,ka šī daama ir ļoti rupja ..
Pati visu šo laiku nobraukaaju pie Olitas,esmu sajūsmaa ..Tagad lēnaam gatavojamies eksaamenam,visu izcili pasniedz,apmaaca utt :)) Arī Atis ir jauks instruktors ..
Pie Daigas man bija tikai teorija ..Arī neko sliktu nevaru teikt. Ar 0 kļūdaam nokaartoju un visu sīki un skaisti paskaidroja,ja bija radušies kaadi neskaidri jautaajumi .. Esmu ļooti apmierinaata ar K.Ustupa autoskolu.

22.02.2015 14:36

Par Goiko izcilas atsauksmes! Tiešām ir Vērts maksāt naudiņu!Nevainīgs

Ja būtu vēl reiz jāliek tiesības,tad tikai pie viņa!

Pati gan neesmu no Jelgavas,bet eksāmenu liku Jelgavā,mācījos auto amatniekā,par šo auto skolu atsauksmes dažādas,arī man bij nedaudz negatīva pieredze,autoskolas nelielā bardaka dēl,pieteicos eksāmenam, csdd pierakstīja,bet autoskola vēl nepalaida,jo mistiski uz papīriem biju ielikta grupā,kuras beidzamā nodarbība ir tikai pēc 2 nedēļā,kaut gan patiesībā visu apmācību jau biju izgājusi..

Braukšana atkarīga no instruktora.. Principā labas atsauksmes, pirms braukšanas eksāmena,bija skolas braukšanas eksāmens pie Goiko kunga, ja sākotnēji šķita,ka tā ir tikai naudas izšķiešana,tad pēc šīs stundas,ko pavadīju kopā ar Goiko,šķiet iemācījos,pieslīpēju to,ko visā braukšanas laikā pie sava instroktora pat nebiju dzirdējusi,dažādi knifiņi,kas efektīvāk palīdz nokārtot csdd eksāmenu.

Pēc tam sarunāju papildus nodarbību pie Goiko,tiešām izcilas atsauksmes!!!

22.02.2015 14:51

Es arī varu teikt tikai to labāko par Goiko. Sākotnēji tiesības liku citā pilsētā, bet mainīju dzīvesvietu un savam instruktoram lūdzu ieteikt kādu instruktoru Jelgavā. Ieteica Goiko un biju ļoti apmierināta ar mūsu sadarbību. :)

01.06.2016 10:40

Ja meklē autoskolu Jelgava, iesaku pameginat autoskolu Eksperts, cenas var iechekot te http://autoskola-eksperts.com/b-kategorija/ Поцелуй

11 - 17 с 17