Pārtikas trauki. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pārtikas trauki.

Varbūt šī īsti nav pareizā sadaļa šādiem jautājumiem, bet jūs noteikti zināsiet īsto atbildi.:)

Kur nopirkt ne īpaši dārgi stikla traukus pārtikas uzglabāšanai, miltiem, putraimiem, zirņiem utt :) Vai arī kur Jūs glabājat, lai izvairītos no pārtikas kodēm?

Paldies par atsaucību!!! :))

19.09.2014 12:50

http://www.arkolat.lv/lv/pages/outlets680

19.09.2014 13:30

Исправлено 19.09.2014 13:33

Es traukus un dažādus piederumus pērku: http://gemoss.lv/

Lai izvairītos no pārtikas kodēm -vienkārši nevajag glabāt pārtiku gadiem. Es personīgi katru dienu taisu brokastis/pusdienas/vakariņas no tikko pirktiem produktiem. Neko neglabāju. Ja tiek nopirkti griķi vai auzu pārslas, tad tie kādu laiku ir brokstu ēdiens -viss tiek izlietots, pirms kaut kādi tārpi -kodes paspēj iemesties :)

+ tīrība arī ir ļoti svarīga. Jo reāli mammai bija šāda problēma ar pārtikas kodēm -viņa pirka tās uzlīmes,kas kodes pievilina un saķer. Reāli atlika tikai iztīrīt aiz virtuves skapīšiem -kā kodes vairāk nav.. Gadās,ka izbirst,aizkrīt kaut kas aiz tiem, kā pēc tam tiek aizmirsts, un tad parādās nevēlamie virtuves viesi :D

19.09.2014 14:58

Nu šīs vismaz tagad ir iemesls, lai izlidinātu vecos produktus ārā :D

19.09.2014 15:26

Es nopirku foršus plastikāta traukus,forši izbert,iebert,ir dažādi izmēri,gan putrām gan makaroniem.Maksā nedārgi.Ilgi glabat tiešām nevajag:)

19.09.2014 16:58

Es glabāju pieliekamajā padomju laika 3l stikla burkās ar vākiem. Miltus, putraimus u.tml.lai izvairītos no pārtikas kodēm - arī kafiju, maizi u.c, vispār daudz ko labāk turēt ledusskapī. Bet makaroniem burkas ir labas.:)

19.09.2014 16:58

Es glabāju pieliekamajā padomju laika 3l stikla burkās ar vākiem. Miltus, putraimus u.tml.lai izvairītos no pārtikas kodēm - arī kafiju, maizi u.c, vispār daudz ko labāk turēt ledusskapī. Bet makaroniem burkas ir labas.:)

19.09.2014 16:59

Padomju laiku skārda kārbas gan izsviedu.

19.09.2014 16:59

Padomju laiku skārda kārbas gan izsviedu.

1 - 8 с 8