Kokosriekstu eļļa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kokosriekstu eļļa

Vai kāda lieto kokosriekstu eļļu skaistumkopšanai, uzturā? Kādas atsauksmes? :)

Pati neesmu lietojusi, bet esmu dzirdējusi, ka, ieziežot matos pirms mazgāšanas, mati ir mīksti un mazāk lūzt :)

19.09.2014 17:28

Man ir kokasriekstu skrubis kā losjons pēc dušas. Pašai patīk tā smarža, āda ar maiga..  Dzirdēts vairāk ka ideāls variants skaistumkopšanā ir olīveļļa..

19.09.2014 17:30

es lietoju matiem,man patīk:)

19.09.2014 17:32

Esmu lietojusi adas kopšana, bet es nespēju ilgi paciest to smaržu :) 

Šobrīd lietoju avokado eļļu sava skaistumkopšana un esmu ļoti apmierinata ar rezultatiem.

19.09.2014 17:40

Kā lieto avokado eļļu skaistumkopšanā? :)

19.09.2014 17:56

Исправлено 19.09.2014 17:57

> Annele

Kā lieto avokado eļļu skaistumkopšanā? :)

Es lietoju šo konkrēto, Siberikas veikalos nopērkamo

vakarpusē uzklaju uz tīras sejas adas un kakla un uzgaidu lai iesūcas. No rīta ada ir tada patīkami pabarota un forša. Šis laikam būs jau trešais iepakojums ko lietoju. Ja nemaldos, tad arī šo eļļu varēja lietot matu kopšana (pabarot savus matus) un vienreiz, pamanot, ka mana ada uz kajam ir palikusi tada sausa, uzklaju eļļu krēma/losjona vieta uz nakti- rezultats patika :)

19.09.2014 18:00

Es visas eļļas lietoju, jo izgatavoju kosmētiku, kā arī veicu eļļu koppāsūtījumus no Anglijas un ētereļļu pasūtījumus no Indijas. Avokado un kokoss matiem ir ļoti labi un draudzīgi, efektu var vēl pastiprināt, pievienojot maisījumam ētereļļas, bet kam ir grūtības ar nomazgāšanu - tad nedaudz polisorbāta var pievienot.

Tā saucamais ziepju kokoss ir bez smaržas, kam labāk patīk, citādi neatšķiras.

19.09.2014 18:35

Kokosriekstu eļļu lietoju matiem kā masku, sejai un ķermenim ( lieliski mitrina un labi iesūcas ādā). Dažreiz arī uzturā, bet tas ir atkarīgs no konkrētas eļļas markas, jo ne visas man personīgi šķiet patīkamas pēc garšas.

19.09.2014 18:48

Matiem eļļa iedarbojas super labi!Slīdigi,mīksti un smarzo,noteikti pamēģini :)

19.09.2014 20:07

Viņu matiem tikai galos smērē vai visos matos? Un takā masku, ko patur un tad mazgā ārā? Vai kā efektīvāk? :)

1 - 10 с 10