Skumji,ka tā... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Skumji,ka tā...

Šodien noskatiju jaukus ziemas zabacinus par 6 eiro,uzrakstiju meitenei,ka veletos iegadaties,bet....sanemu atbildi,ka nesuta pa pastu(nu labi,bet ir tacu vel "Omniva",Pasta stacija...) Ne,vinai esot interesejusas meitenes no Rigas!(nebija uzlikta rezervacija).Kapec,ja neesmu no Rigas,tad nevaru nopirkt karoto mantu?Satraukts

21 Ответы

Varbut baidas,ka sanemot nepatiks un ieliksi sliktu atsauksmi.Tas te tagad populari

Nav jau runa par to no kurienes esi, bet ka vienkārši nebiji rindas augšgalā.

Исправлено 19.09.2014 19:57

> Alda

Varbut baidas,ka sanemot nepatiks un ieliksi sliktu atsauksmi.Tas te tagad populari

Taisnība,man arī tā šķiet!

Nu ja cilveks negrib sutit,tad jau ta ir vina izvele! Ko tur apvainoties ? Ja man butu maz briva laika (nebutu ar bernu majas) ari lieki nenemtos ar skriesanu uz pastu! varbut jasaruna kads pazistamais lai Riga satiekas un noperk,un tad aizsuta! 

Zabacini vel arvien ir vinas skapi....un nav pat rezerveti. Varbut nepatika,ka es pajautaju sikak par izmeriem,jo man ir plataka kaja un nav viegli nopirkt apavus.

Citas vienkarši negrib iegrabties krapnieces, bet arī, ja tu pirma aizsūti naudiņu, tad kadēļ ne? Hmm, nezinu, meitenei gan jau kaut kads stereotips vienkarši...

ja tie agregāti nav baigi pa ceļam, tad domāju, ka vienkārši nav vēlēšanās krāmēties.. un nedo Dievs, vēl 3 dienu laikā netiks nosūtīts, tiks sacelta panika.. cilvēkam iespējams to visu nevajag :)

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Citas vienkarši negrib iegrabties krapnieces, bet arī, ja tu pirma aizsūti naudiņu, tad kadēļ ne? Hmm, nezinu, meitenei gan jau kaut kads stereotips vienkarši...

Varbut,bet es tiesam vienmer veicu prieksapmaksu un ari pati neizsutu preci,kamer nav parskaitita nauda.

Es esmu arī uz savas ādas jutusi, kā tas ir nebūt Rīdziniecei Smejošs Bet es ņemu to visu vieglāk.  Esmu manījusi, kad prece viegli dodas man rokās, man parasti der un patīk. Ir bijis tā, ka jālūdzas pārdevējai sūtīt, ir kādas aizķeršanās, visbiežāk prece neattaisno cerības. Laikam ir kautkas tur augšā, kas dod iespēju saprast vai vajag vai nē to preci. Es turpmāk ieklausos savā iekšējā balsī. 

Man arī ir atteikts, gribēju kurpes nopirkt...mierīgi uztvēru...kurpes vēl joprojām stāv meitenes skapī...un gaida savu rīdzinieci :) 

1 - 10 с 21

Тема закрыта