Skumji,ka tā... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Skumji,ka tā...

Šodien noskatiju jaukus ziemas zabacinus par 6 eiro,uzrakstiju meitenei,ka veletos iegadaties,bet....sanemu atbildi,ka nesuta pa pastu(nu labi,bet ir tacu vel "Omniva",Pasta stacija...) Ne,vinai esot interesejusas meitenes no Rigas!(nebija uzlikta rezervacija).Kapec,ja neesmu no Rigas,tad nevaru nopirkt karoto mantu?Satraukts

21 Ответы

Es, teiksim, arī nesūtu pa pastu, jo pagaidaam tas vienkaarši nav iespējams. Man nav kartes uz doto mirkli, līdz ar to, kaa gan man var ieskaitīt kaads naudu, utt... Nesaprotu, ko tur apvainoties. :) Taču visaadi apstaakļi var būt!

Es gan apsveru domu, ka pārdevējai nav vēlmes braukt un sūtīt. Atceros kā ap Ziemassvētku laiku stundu nostāvēju rindu un nokavēju filmas sākumu kino, jo meitenei paciņu vajadzēja nosūtīt obligāti. Tā pat arī pārējās reizes, kad centrā nākas sūtīt, sanāk vismaz 5-10min rindā stāvēt.

Piedāvātos būs starpnieks, nav žēl, ja viss bez aizķeršanās notiek, bet centrā esmu tikai 1x nedēļā :/

Divreiz es jau esmu braukusi uz Rigu, ne vienai mantai pakalj, bet uzreiz vairaakaam un no dazhadam pardevejam. Ar apaviem ta pat man ertak, lai nav jaiegrabjas.

Tad vajag profilā norādīt, ka tikai Rīdziniekiem!

Vai tiešām apavu dēļ ir jāskumst - tie noteikti vienkārši nav Tavi īstie zābaki! :)

Paldies,meitenes! Man laimejas un zabacinus dabuju no citas meitenes-super!Smejošs

Varētu pieteikties par starpnieci,bet cilvēki dažādi un bail,ka beigās pati nepalieku muļķes lomā!

mja te daudz man skiet mazgadigo meitenu kuras viltgas ka apsi, ka tik apjat....

Es nebūtu tik kategoriska pret tām, kas nevēlas sūtīt. Tā taču nav obligāta opcija! Pati esmu apsvērusi domu šo to notirgot, bet, kā jau meitenes teica, ,,visi agregāti ir pārāk tālu”, man ir jābrauc ar uz pilsētas centru ar sabiedrisko transportu, izņemot pastu, kas netālu no mājām, bet pastā mūžīgi rindas un limitēts darba laiks. Ja cilvēks strādā, tiešām nav laika skriet, lai pēc pirmā pircēja svilpiena visu nekavējoties nosūtīt. Daudzas meitenes dzīvo laukos, kur pat pasta nav. Sanāks kavēties – uzreiz tiksi pie  sarkana smaidiņa vai pat krāpnieču sarakstā, un pēc tam nevarēsi normāli ne pirkt, ne pārdot. Pati gan vienmēr izturos ar sapratni, paldies, ka vispār sūta. Nekā personīga, bet, spriežot pēc Jūsu aktivitātēm tieši sūdzību topikos, Jūs, Santa, noteikti te kaut ko ierakstītu par to meiteni, ja viņa kavētos. Varbūt viņa lasa forumu un vnk nevēlas sasieties.

Es arī nesūtu pa pastu, jo bieži dzirdēts, ka apkrāpj. Pati cenšos sevi no tā pasargāt. Arī profilā esmu ierakstījusi, ka pa pastu nesūtu. Rezervāciju arī nelieku, jo bieži meitenes interesējās par preci, bet beigās nepaņem/ilgi neatbild. Pa to laiku kamēr viena domā, varu jau notirgot citai ;)

11 - 20 с 21

Тема закрыта