kraaapniece!!???? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kraaapniece!!????

meitene ar niku Evucis* !!!

pasutiju no vinjas pufaiku par 25 eiro, un kad gribu pajautat, vai nosutijusi man, skatos, ka ID vairs neeksistee! kadam vel ir bijushas problemas ar sho meiteni? konts pieder Evijai Zepai!!!

13.11.2014 15:38

protams policija. Katra nauda ir nauda. Kasir smagi pelnita. vai 25 vqi 100. Cik vel tadas apkraps.Neklusejiet!!!

13.11.2014 15:45

Ievietoja: šodien, 15:11

> Ambercat69

Juus tachu veersties ar iesniegumu policijaa !!! Taadaam tas melnais saraksts pie pakaljas ir :(( Un ja buus iesniegums tad vinjaj labi neklaasies! It sevishki ka jums ir visi vinjas dati. Uztaisiet kopiju no bankas maksaajuma un viss buus ok. Taapeec jau daudzas taa dara,jo nav saneemushas riktiigas probleemas ( cietumaa arii var tikt ja daudz taadi kraapshanas epizodi) Ta ka miiljaas meitenes atrodiet laicinju un uzrakstiet iesniegumus. Un jo vajraakas uzrakstiis,jo labaak . Manupraat taadaam vaj nu jaaiet cietumaa vaj vismaz ielas laj iet pus gadu slauciit kaa sodu.

Piekritu! Mani vienu reizi ta apkrapa uz 100EUR, rakstiju ieniegumus visur kur vareju, pec 2 menesiem tomer dabuju atpakal, nevajag te zeloties, vajag cinities par savu likumigo naudu. :))) man bija visi pieradijumi, pers. kods, saraksts, vards uzvards, konta izraksts. veiksmi, meitenes!

Tieši tā..100%piekrītu tev

NEVIS TE Jāīd bet jāiet un jādara tak ja reiz tevi apkrāpa..

21 - 22 с 22

Последнее на форуме
philips lokšķēres
Linda Agnese 14 минут назад
Bērnu drēbītes!
Pelīte32 18 минут назад
Kosmētika
Linda Agnese 34 минуты назад
Visam labas cenas
Asterīte 39 минут назад
Visam skaitam nost - 50%
sniedze 56 минут назад