cik? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cik?

labvakar, man radaas jautaajums, kaadam ir jaabut prechu cenaam, lai kaads taas nopirktu? cilveeki tikai aatziimee favoriitos, bet retais uzraksta un nopeerk...

41 Ответы

Labs jautājums :D

Man favorītos ir 202 sludinājumi, bet es nepērku nevis cenas dēļ, bet gan tāpēc, ka viss jau ir, nevar nonstopā pirkt.

Es skatos - kāds katru dienu atzīmē favorītus no mana skapja, bet ziņu nedod... Varbūt cilvēkam tik ļoti nevajag to lietu, vienkārši patīk.

es arī tā domāju. tā jau liekas diezgan piemērotas cenas apģērbam,kas gandrīz nav valkāts.bet ļoti reti kāda uzraksta, vai vēl labākā gadījumā nopērk. bieži nolaižu cenu, bet nekāda rezultāta

Tas ir diezgan interesants jautājums, cilvēku loģikā protams ir lēti un skaisti! Protams mana loģikā ir tieši tā pati situācija. 
Citreiz es šeit tikai apskatu lietas un neko nepērku, jo cita drēbe kas ir lietota maksā kosmosu. Cenšos ik pa laikam laist cenas zemākas un ja man cilvēks piedāvā savu cenu apdomāju un notirgoju, protams nākas pateikt nē, jo citi grib no 10eiro pa 1 eiro.

Исправлено 20.09.2014 22:39

Nezinu, es jau arī visu ko atzīmēju favorītos nenopērku , atzīmēju un tad kad ir naudiņa izskatu visus favorītus un izvēlos kādas 2 lietiņas ko iegādāšos.
Par cenām runājot ir tā, ka es skatos pēc preces stāvokļa, tā kā man skapī ir gandrīz visas drēbītes jaunas, vai mazlietotas un ļoti labā stāvoklī es lieku tam arī atbilstošu cenu. Pati citreiz nobrīnos kādēļ no manīm neko nepērk ja man tik labas preces. :D:D:D

Исправлено 20.09.2014 22:39

Uzliek augstu cenu-par dārgu.

Uzliek zemu cenu-kur ir āķis,kas par defektiem?Noteikti slikta lieta,nepirkšu.

BOOM!

Nu, bet tas moments, ka netirgoju tachu lupatas, taas dazhas atsauksmes, kas man ir ir labas, lietas kvalitatiivas,  cenas ari nav mezhoniigi augstas, ja saliidzina ar to, par cik nopirku, tad paardodu leeti, kaut vai tas, ka tie 5 eiro latos ir 3,50 aptuveni... 

> Natālija

Nu, bet tas moments, ka netirgoju tachu lupatas, taas dazhas atsauksmes, kas man ir ir labas, lietas kvalitatiivas,  cenas ari nav mezhoniigi augstas, ja saliidzina ar to, par cik nopirku, tad paardodu leeti, kaut vai tas, ka tie 5 eiro latos ir 3,50 aptuveni... 

Man skapī ir gan sieviešu, gan bērnu, gan vīriešu apģērbi, apavi, somas, kosmētika, daļa no tā visa pilnīgi jauna, 47 labas atsauksmes, tas jau neko nemaina :D Nepērk gandrīz neko, un es pat nesaprotu, kāpēc. (Tā nebija jāuztver kā pašreklāma, tā vienkārši ir, gribējās meitenei izskaidrot, ka tas kaut ko maina tikai reizēm).

> Janeta

Uzliek augstu cenu-par dārgu.

Uzliek zemu cenu-kur ir āķis,kas par defektiem?Noteikti slikta lieta,nepirkšu.

BOOM!

Labots: šodien, 22:39

+++ :D

Dii, saaku peetiit tavu skapi,ieraudziiju smarzhas kuras gribu, tgd jaagaida kad man buus lieka nauda. citaadi visu laiku tikai peerku un peerku, esmu nedaudz bankroteejusi un jau rezerveejusi kaudzeem jaunu lietu. ahh..

Исправлено 20.09.2014 23:04

> Natālija

Dii, saaku peetiit tavu skapi,ieraudziiju smarzhas kuras gribu, tgd jaagaida kad man buus lieka nauda. citaadi visu laiku tikai peerku un peerku, esmu nedaudz bankroteejusi un jau rezerveejusi kaudzeem jaunu lietu. ahh..

Redzēju, ka kāds pievieno favorītiem...atkal :D Un tā tas notiek :D

P.S. Ja vēlies pirkt vai rezervēt, dod ziņu vēstulē, sarunāsim :)

1 - 10 с 41