cik? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cik?

labvakar, man radaas jautaajums, kaadam ir jaabut prechu cenaam, lai kaads taas nopirktu? cilveeki tikai aatziimee favoriitos, bet retais uzraksta un nopeerk...

41 Ответы

vel kaitinosak ir tad, kad uzraksta un pec tam neatbild...tad toc sac domat ko tu nepareizi dari saja saita...:D moz nepareizi runa, ka beigas pat nevar pateikt, ne neperku.:D 

Es parasti perku seit tikkai letas lietas, jo dargas vai tas, kas ir jaunas jau var nopirkt veikala par tadu cenu. :/ Tapec mans pasas uzkats ir - cenam butu jabut lidz 5 eiro un tad pirks. Bet ari nevienmer man ir tik daudz krekli par eiro, bet nevienam vini nav vajadzigi...

Dii, bet es taas smarzhas toch nopirkshu, es taas dievinu, tikai nauda jaadabuun. :) :D

Man vēl ir tā, ka ir jauna prece kurai summa būtu jāliek ļoti liela, bet es nelieku, jo saprotu,ka tā tad gaidīšu gadu līdz kāds atļausies tik dārgu lietu nopirkt, tādēļ nolaižu cenu citreiz uz pusi + ja vēl meitene pajautā atlaidīti arī iedodu, un tad reāli tā preces cena jau tā ir samazinājusies ka liekas, ka par velti atdodu, bet nu kā ir tā ir..

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Nezinu, es jau arī visu ko atzīmēju favorītos nenopērku , atzīmēju un tad kad ir naudiņa izskatu visus favorītus un izvēlos kādas 2 lietiņas ko iegādāšos.
Par cenām runājot ir tā, ka es skatos pēc preces stāvokļa, tā kā man skapī ir gandrīz visas drēbītes jaunas, vai mazlietotas un ļoti labā stāvoklī es lieku tam arī atbilstošu cenu. Pati citreiz nobrīnos kādēļ no manīm neko nepērk ja man tik labas preces. :D:D:D

Labots: vakar, 22:39

Vai ne?Es arī nesaprotu,kādēļ man vēl nav viss izpirkts! :D Haha. Tev ir smukas lietas tirgošanā,man kurpītes ļoti patīk! :)

Es arī esmu par šo jautājumu aizdomājusies. Pieņemu, ka tiešām netirgoju mantas par limonādes cenām, tomēr dažreiz apskatoties citus piedāvājumus (nesenā diskusija par saplēsto žaketi par 15 eiro) sāk likties, ka tieši skapja piedāvājumā ir vaina. :D

Исправлено 21.09.2014 00:25

Es uzskatu, ka katrai precei ir savs pircejs un laiks, bija gadījumi, ka lieta bija ilgi pārdošanā un nevienam nebija interesenta, pēkšņi paradas pircēja, kura saka ka jau gadu meklēja tieši šādu lietu. Ne vienmēr cena ir noteicošais faktors, man ir gan dārgas drēbes, gan pa pāris EUR, gan vieni, gan otri tirgojas dažādi...

Es- kā pircēja, lieku preces, ko labprāt iegādātos. Ja ir interese preci pirkt momentā, es uzreiz jautāju. Ja nē-tad preci lieku favorītos, un ar laiku vai nu nopērku, vai to nopērk cits. 

Es uz favorītu likšanu neiespringstu, pati nebāžos lai pērk, tā ir brīva griba, un ir patīkami, ka mana prece kādam ir iepatikusies.

Man liek favorītos maz,es vispār pati nelieku.Katrai lietai ir savs pircējs-tieši tā,man pāris ekselenti mēteļi ir stāvējuši 2 gadus,cenu neliku zemāk un netaisījos,nopirka 2 dažādas meitenes un ir ļoti priecīgas,un arī es esmu priecīga,kad prot novērtēt kvalitāti.

Tāpat arī šobrīd nav jāsteidzas vasaras drēbēm salikt kapeikas,pienāks aprīļa mēnesis un meitenes sāks meklēt vasaras drēbes-jāpaciešas!!!

Labs jautājums :)

Es arī domāju, ka katrai lietai ir savs pircējs un laiks, nav vērts celt paniku un uztraukties. Protams, ja ir pus skapis ar mantām uz pārdošanu, tad ir citādāk.

Kaut kā šķiet, ka psiholoģiski nostrādā arī ka EUR valūtā šķiet daudz, bet reāli..latos smieklīgas cenas. Nav gan bijusi pieredze, kādas te cenas bija, kad vēl bija lati.

Исправлено 21.09.2014 14:31

Ja man lieta tiešām ļoti, ĻOTI iepatīkas, man pat ir vienalga kāda cena, nopirkšu tā vai tā, jo sirsniņai neko neaizliegšu, protams, ja nav astronomiska summa. .

11 - 20 с 41