cik? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cik?

labvakar, man radaas jautaajums, kaadam ir jaabut prechu cenaam, lai kaads taas nopirktu? cilveeki tikai aatziimee favoriitos, bet retais uzraksta un nopeerk...

41 Ответы

> Janeta

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Nezinu, es jau arī visu ko atzīmēju favorītos nenopērku , atzīmēju un tad kad ir naudiņa izskatu visus favorītus un izvēlos kādas 2 lietiņas ko iegādāšos.
Par cenām runājot ir tā, ka es skatos pēc preces stāvokļa, tā kā man skapī ir gandrīz visas drēbītes jaunas, vai mazlietotas un ļoti labā stāvoklī es lieku tam arī atbilstošu cenu. Pati citreiz nobrīnos kādēļ no manīm neko nepērk ja man tik labas preces. :D:D:D

Labots: vakar, 22:39

Vai ne?Es arī nesaprotu,kādēļ man vēl nav viss izpirkts! :D Haha. Tev ir smukas lietas tirgošanā,man kurpītes ļoti patīk! :)

Yee...kādam arī patīk. :D 

es lieku favoriitos,to,ko labpraat nopirktu,bet nav uz to briidi naudas vai arii atziimeeju vairaakus teiksim,topos un kad ir nauda,izveelos no visiem,kuru pirkt,forshi arii ir,ja pa to laiku kaarotajai precei cena nokritusies ;)

par cenaam,jaa,paskatotie sludinaajumu,biezhi liekas,ka te daudzaam liekas,ka ir kaut kaads ss.lv,kur cenas skruuvee,jo daudzi grib paardot daargaak nekaa pirkushi vai arii lietots ,bet cena kaa par jaunu veikalaa..

> Janeta

Uzliek augstu cenu-par dārgu.

Uzliek zemu cenu-kur ir āķis,kas par defektiem?Noteikti slikta lieta,nepirkšu.

BOOM!

Labots: vakar, 22:39

O,jaa,šis ir tipiski dažu lietotaaju garaa :D

Исправлено 21.09.2014 14:53

Un jaa - arī man diezgan reti šeit ko nopērk ,kaut gan neuzskatu,ka cenas būtu pie vainas ... Paarsvaraa ir maiņas.

Daudz labaak ar tirgošanos iet paaris citaas vietaas.

Man arī radās tāds jautājums, kas ir tā optimālā cena?

It kā jau varētu dalīt: mēteļi 20 un augšu, topi no 2-10 utt., bet atkal ir tādas pērles, kuras lētāk par saviem 30 euro nekad negribēsi atdot, jo būs gan kvalitāte, gan tas, ka drēbe ir jauna.

Pati uzskatu, ka pie manis skapī ir ļooti demokratiskas cenas, bet meitenes tāpat kaulējās un daudz ko no, manuprāt, foršām lietām manā skapī nepērk.

p.s. piekrītu arī šeit teiktajam, ka katrai mantai ir savs pircējs, man arī skapī ir nostāvējušas lietas pat gadu un vairāk, bet beigās ir atradušas savu pircēju, kurš ir bijis apmierināts gan ar cenu, gan novērtējis pašu mantu.

Manupraat taadas optimaalaas cenas nemaz nav - viss atkarīgs no preces staavokļa jeb nolietojuma pakaapes + piegaades/tikšanaas veida/vietas :)

Katram apģērbam savs pircējs un pirkšanas laiks:)

Ir bijušas lietas, kas tāv skapī pusgadu,  te pēkšņi vienā dienā man ar pāris minūšu intervālu raksta 3 meitenes, visas gatavas pirkt, un man tā ir bieži gadījies tieši ar lietām, kas skapī ir ilgāku laiku, neviens neinteresējas un tad pēkšņi vairākām vajag:)

Es arī lieku favorītus,kad gribu kko pirkt,tad apskatos,vai prece favorītos ir,vai nav.pati precei sekoju līdzi,ja nav,tad nav lemts.

Dažkārt kko nepērku,jo pārdevējs nav pretimnākošs,no sērijas,tev vajag,brauc,nāc,es no mājas nekusteshu ārā,tad arī man nav pa ceļam.Ir citas jaukas meitenes,visu laipni sarunājam,viens vai otrs pabrauc pretī,utt.Vēl noteicošais faktors ir tas,vai pasta izdevumi nebūs dārgāki par pašu preci.

Es favoritos lieku preces,kurām uz doto brīdi nav naudas vai arī envaru izvēlēties,kuru ņemt-salieku favorītos un tad izvēlos vienu.

Man arī atzīmē, bet nepērk un pat nekaulējas par cenām,ko esmu norādījusi,ka pieļauju. Švaki te iet.

Es saakumaa domaaju,ka neiet,jo pie vainas tas,ka foto nav kaut kas saskataams vai ne taa nobildēts,bet nu tagad jau vairs nezinu ko domaat,jo bildes it kaa cenšos vienmēr labas uztaisīt ...

21 - 30 с 41