cik? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

cik?

labvakar, man radaas jautaajums, kaadam ir jaabut prechu cenaam, lai kaads taas nopirktu? cilveeki tikai aatziimee favoriitos, bet retais uzraksta un nopeerk...

41 Ответы

Jāatzīstas, ka man kā pircējai arī šobrīd ir jau virs 200 favorītiem :) Bet tieši tā, kā jau cita dāma šeit rakstīja, ne viss ir aktuāls tieši šobrīd un šajā brīdī, bet joprojām man ir pieteikami saistošs un interesējošs, es to ielieku favorītos, un šad tad apskatos, vai precīte vēl pieejama, mainījusies cena u.tml., bet par to ļoti neiespringstu. Ja ir aktuāls tieši šobrīd un tagad - uzreiz rakstu pārdevējai.

Ā, vēl gan ir gadījies nejauši ieraudzīt dažas dikti jaukas pērlītēs nesezonas laikā, bet tiešām par ļoooti simboliskām naudiņām (1-2 eiro), ka saprotu, ka ja nepaņemšu es, paņems kāda cita. Un tad top mans neplānotais pirkums.

No pircējas viedokļa man ļoti noderīga ir arī papildinformācija par norādīto lietu, kas arī ietekmē manu lēmumu pirkt tūlīt vai kādreiz, vai nekad. Kleitu, svārku garumi, ja mazlietota, tad cik reizes mazlietota, vai Zara, vai nezināms ražojums. Ne vienmēr ir laiks un vēlme tajā mirklī to visu prasīt, un tad ielieku favorītos, un nodomāju - varbūt kādreiz :)

Kā pircēja: ja manta patiks un ir vajadzīga, nopirkšu par to cenu, ko prasa (protams, saprāta robežās, jo, piemēram, mazlietots bērnu termokostīms nav tas pats, kas jauns ar /bez birkām, ja pārdod par veikala cenu, tad labāk pasūtu no interneta veikala, drošāk). Ir bijis, ka nopērku superīgas mantas par simboliskām cenām. Par kvalitāti neko īpašu nevarēšu ieteikt: nu varbūt nevajadzētu censties pārdot pavisam no modes izgājušas mantas / ļoti nonēsātas mantas, kaut par 50 centiem, kā dažas dara (ja  pašas nekad neko tādu nevilktu, tad citas meitenes arī nav sliktākas).

Atzīmēju favorītos, ja redzu ko labu, lai vēlāk nav jāmeklē. Ja pirkšu visu uzreiz, tad reāli bankrotēšu,  jo daudz kas patīk J Un pārsvarā arī nopērku. Rezervēt neērti, jo meitenēm pārdevējām arī ir vajadzīga naudiņa. Ja kāda nopērk pirms manis – žēl, bet tāda ir dzīve.

Исправлено 22.09.2014 14:19

> Vita Dūra

Es favoritos lieku preces,kurām uz doto brīdi nav naudas vai arī envaru izvēlēties,kuru ņemt-salieku favorītos un tad izvēlos vienu.

Man arī atzīmē, bet nepērk un pat nekaulējas par cenām,ko esmu norādījusi,ka pieļauju. Švaki te iet.

kad es te registreejos, 2 gadi atpakalj,te bija Lielie Braalju kapi :D tagad jau saliidzinoshi ir ok!

> zaiza

> Vita Dūra

Es favoritos lieku preces,kurām uz doto brīdi nav naudas vai arī envaru izvēlēties,kuru ņemt-salieku favorītos un tad izvēlos vienu.

Man arī atzīmē, bet nepērk un pat nekaulējas par cenām,ko esmu norādījusi,ka pieļauju. Švaki te iet.

kad es te registreejos, 2 gadi atpakalj,te bija Lielie Braalju kapi :D tagad jau saliidzinoshi ir ok!

Labots: šodien, 14:19

Sasmējos Smejošs

Katru dienu es skatos ka kads atzime manas preces favoritos. Bet neviena ta ari neuzrakstija. Es kad pievienoju pati kaut ko favoritos,uzreiz rakstu ka gribu nopirkt,vai jautaju par kadu atlaidi. Bet nesaprotu kapec vajag vienkarsi pievienot un viss :D

Katru dienu es skatos ka kads atzime manas preces favoritos. Bet neviena ta ari neuzrakstija. Es kad pievienoju pati kaut ko favoritos,uzreiz rakstu ka gribu nopirkt,vai jautaju par kadu atlaidi. Bet nesaprotu kapec vajag vienkarsi pievienot un viss :D

> puma422

> zaiza

> Vita Dūra

Labots: šodien, 14:19

Sasmējos Smejošs

vai ne,tagad smiekliigi,bet iedomaajies,ja tagad suudzas,ka nepeerk,kas bija tad....neskaitaamas reizes domaaju toreiz dzeesties aaraa vai palikt,jo jeegas vispaar nebija.

> Viktory

bet kamdeelj tad pievienot favoriitos,ja uzreiz raksti,tad jau prece nepazudiis,veestulju sarakstee!

favoriiti jau taapeec domaati,kaa te staasta- lai atziimeetu sev veelaakam laikam kaut ko un nav atkal jaameklee.

> Viktory

A es pievienoju da jeb ko pie favorītiem, kas man patīk, ko kādreiz varētu uzvilkt, piem., balles kleita. Šobrīd vajadzības nav, nezinu, vai tuvākajā laikā būs un kā man ar stila izjūtu uz to laiku būs, bet visas iespējamās kleitas pievienotas favorītiem un fiksi varu izvēlēties atbilstošāko. Citreiz prece par dārgu un gaidu atlaidi. Dažādi iemesli.

Par normālām precēm esmu gatava maksāt:
topi līdz 7€ (līdz 5€ lietoti)
bikses/legingi līdz 10€ (līdz 7€ lietoti)
kleitas līdz 12€ (līdz līdz 8€ lietotas)
apavi līdz 25/30€ (līdz 10-20€ mazietlietoti, 7-10€ lietoti)

Protams, ja ir kaut kas ekstra, tad esmu gatava maksāt vairāk, šī ir mana izratne par standartpiedāvājuma maksimālajām cenām.

31 - 40 с 41