Vai tiešām jaunā norma? Kāpēc? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām jaunā norma? Kāpēc?

Nezināju, kā nosaukt tēmu, bet traki sakrājusies dusmiņa. Atvainojos par kārtējām negācijām.

Varbūt meitenes, kas tā dara, var man izskaidrot. Situācija nu jau par biežu notikusi, t.i., "pircējas" izveido diskusiju, ka meklē tādas un tādas mantas (drēbes/apavus utt), es, protams, piedāvāju atbilstošo no skapja. Tiek kārtīgi iztaujāts, vai atbilst visām vēlmēm, sataisu papildus bildītes, visu samēru un pēkšņi sākas vēstuļu izlasīšana un neatbildēšana. Kad nekaunīgi aizrakstu un pajautāju, kāpēc sākusi ignorēt, jo iepriekš vēstulēs pēc mēriem un bildēm tiek atbildēts, ka "ideāli, tieši tas, ko meklēju", pretī tiek atbildēts, "nopirkšu, kad nauda būs, šobrīt liekas naudas nav" (pat par precēm zem 3€!!).

Jautājums, KĀPĒC JĀVEIDO DISKUSIJA un vēl vairāk KĀPĒC JĀPRASA PAPILDUS BILDES UN MĒRUS, ja nespēj iegādāties?! Varbūt sakrāj tos 2.5-15€ un tikai tad jautā?!

P.S. Zinu, ka šis ieraksts neko neatrisinās un diez vai kāda šāda "troļļotāja" izlasīs un aizdomāsies, bet, ja rakstītu ko tādu privāti, dabūtu negatīvu atsauksmi profilā un dusma bija kaut kur jāizliek, jo tāda nav tikai 1, bet nu jau laba čupiņa savākusies..

21.09.2014 15:26

Gudri,gudri :D Sheit vinjai ir laiks rakstiit baigos rakstus,bet potenciaaliem klientiem dusmas rauj atbildeet pat ja nenopeerk !Nu vaj nav smiekliigi.

Gribi sev tadaa veidaa pieveerst uzmaniibu?:))

Tavs skapis ir pilns ar negatiivo energeetiku un domaaju ka tu pati arii esi ljoti nejauks cilveeks!

Mainies un mainiisies viss apkaarteejais:) Veelu tev veiksmi!

21.09.2014 15:27

PILNIIGI PIEKRIITU     Meitenej ar niku JANETA :) 

21.09.2014 15:30

To uztrauc tikaj tadas pardevejas,kas izdomajushas sheit biznesu sev atveert:)   Iepeerkas HUMPALAAS (100%) nu tad saak tirgot uz nebeedu,ka pat laika nepietiek atbildeet:))   Fuj fuj tadaam.

Tirgoies ar savaam dreebiiteem un buus vairaak laicinja:)

21.09.2014 15:30

Inky      un pasaki veel visiem cik tev ir profili?:)

21.09.2014 15:32

> we166

Tipiski un pierasti šeit.

pēdējā laikā te vienkārši apgrozās meitenes, kurām hobijs kaut ko paprasīt, kaut jau iepriekš zina, ka neņems. Pietiek samērīt, ilgi un gari sarakstīties un beigās saņemt meilu - man pagaidām nav naudas, kad būs, uzrakstīšu... jēga šādai sarakstei?  

> [Rskstija Sabīne 23.01.2014 22:09]

Drīz jauns gads - bet jau iepriekš minētais nekad nenoveco - skrien līdzi laikam un modei - meitenes atklāj jaunus hobijus...

Labots: šodien, 14:36

kur šis izlobīts? :D 

21.09.2014 15:34

Исправлено 21.09.2014 15:35

> Ambercat69

Inky      un pasaki veel visiem cik tev ir profili?:)

Ā, tas par negatīvismu man domāts? o.O Ja ta, kad uzskatu par nepatiesu apmelošanu :)

Profili man 2, ja kādam tas tik ļoti interesē, šis un veikala, jo godīgi maksāju portālam, ka to izmantoju nelielas peļņas gūšanai :)

21.09.2014 15:39

we166

Prasīt bildes uz auguma ir hobijs meitenēm

.Atgādina ------>    - bit.ly/1exuLpv

Labots: šodien, 14:28

Vēsais

41 - 47 с 47