Zobu breketes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zobu breketes

Versos pie tam meitenem kuram ir bijusas zobu breketes, zinu nesasanas laiki atskiras visiem, bet aomeram pec cik iga laika ir manami jau reultati, zinu gadijumu ka zobi jau skaisti paliek pec gada lai gan janesa ir 2 gadus. Padalieties ar pieredzi. :)


3 Ответы


Stradaju zobarstniecibaa (breketes nav). Cik es redzeeju un dzirdeeju aarstu viss ir atkariigs no vecuma un no pasiem zobiem. Videji 1 gads. Bet var buut arii taa, ka viss ir super, nonemi breketes izdariji visu ko teica aarsts, bet pec gada zobi paliks tadi pasi ka pirms brekesu uzstadiisanas :((


Sveika! Breketes bija meitai. Nēsāja pusotru gadu. Un 2 zobus nācās izņemt, lai vispār būtu rezultāts. Tagad jau gandrīz gadu nēsā tādu kā kapi (pa nakti), jo zobiem tiešām ir tendence nedaudz mainīt vietu arī pēc breketēm, kā jau te meitene iepriekš minēja. Acīmredzams rezultāts bija jau pēc mēneša! Bet reāli tikai pēc gada zobi nostājās pareizi. Noteikti iesaku! Tas gan nopietni maksā, bet ir tā vērts.


Sveika. Breketes liku pirms 8 gadiem, jānēsā bija gandrīz 2 gadi un pēc tam pusgads kape uz nakti. Pēc tam viss super. Nav šo gadu laikā nekas no vietām gājis ārā un zobi rauti arī netika,neskatoties uz to,ka man mazs žoklis :) Noteikti iesaku skaistam smaidam.

1 - 3 с 3