Maminas par bernudarzu Riga!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Maminas par bernudarzu Riga!!!

Sveika, maminas!!!

Ludzu dalieties pieredze par bernudarzu. Kada vecuma Jusu berns tika/tiks bernudarza???Cik atri kustas rinda?? Kadas garantijas, ka bernu uznems lidz 2 gadu vecumam. It ipasi ja ir mammas no Bolderjas, tad loti ludzu atsaukties, un dalities ar pieredzi par attieksmi, rindas kustibu, u.c.

Help, tiesam loti aktuals sis jautajums. Visiem jauku visu nakamo nedelju!Подмигиваю

24.02.2015 15:12

Īstenībā ļoti aktuāls un sāpīgs jautājums.

Varbūt ne gluži par Autores tēmu, bet mūsu situācija ir šāda - mēs īrējam dzīvokli Rīgā, tā kā īres līgumi parasti tiek pagarināti ik  uz gadu, Tu reāli nekad nevari zināt, kur dzīvosi pēc 2-3 gadiem, kad bērnam būs pienākusi tā rinda bērnudārzā. Pie tam, ja tagad var pieteikties tikai 3 bērnudārzos. (galvaspilsētā nav ne radinieku, ne omīšu, kas varētu mazo pieskatīt, tā kā jātiek pašiem galā)

Reāli laimes spēle.

Varbūt kādai ir līdzīgas pārdomas un kādus risinājumus meklējat? 

24.02.2015 15:22

-Labdien! Te no bērnudārza zvana.. Pienākusi Jūsu rinda!
-Paldies, protams, bet dēlu vakar armijā iesauca ;D

24.02.2015 15:26

> Ariana22

> Tīģerpelīte

Sveika!Es no Bolderājas, dēlu uzņēma tagad, augustā palika 2 gadi. 

Vai vispār esi pieteikusies dārziņiem, ja ja, tad vari paskatīties kura vietā rindā tavs berns ir un pēc tā aptuveni varēsi noteikt, kad tiks dārziņā.

Sveika, mes rinda 72 tagad, kaDAS DOMAS, KAD MES VARETU TIKT???

VARBUUT,KA MAIJAA pazvana un uzaicina uz septembri!man draudzene rindaa bij taalu,paari pa 100 veel priekshaa un te,hobaa,oktobri zvana,ka ir vieta,kaut cereeja tikai uz naakamo rudeni tikt!taa,ka rinda nekad nav prognozeejama,njemot veeraa,ka kaads varbuut aizbrauc,izstaajas no rindas,kaads ir vairaakos b.d un atsaka savu vietu! taa,ka es teiktu,ka shogad tikiet.

24.02.2015 15:26

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

-Labdien! Te no bērnudārza zvana.. Pienākusi Jūsu rinda!
-Paldies, protams, bet dēlu vakar armijā iesauca ;D

nav tik trakiNoslēgts

24.02.2015 15:33

Ar rindām nav problēma, ir pat vietas kur pietrūkst bērniņi (Rīgā). Problēma ir tā, ka vecāki grib likt tur kur viņiem tuvāk vai izdevīgāk un tad var gadīties, ka nav vietas.

Varjau apskatīties savu vietu rindā un cik katru gadu šis bērnudārzs uzaicina un apmēram redzēt vai tiksiet vai nē;)

24.02.2015 15:48

Sveiki.

Mums šī tēma arī ļoti aktuāla un "sāpīga".

Pirmo reizi mēģinājām, kad mums bija gads un 11 mēneši. Protams privātajā. Nogājām nepilnu mēnesi un sapratām, ka tas ir stipri par ātru (otro bērniņu nekad tik mazu nesūtītu dārziņā). Gāja vienā raudāšanā un stresā. Izņēmām ārā.

Gadu nommuļājāmies ar auklītēm un ar šo mēnesi (pagājušajā nedēļā nosvinējām 3 gadus), sākam no jauna. Arī privātajā dārziņā. Divas nedēļas sākām pa stundiņai, divām. Ar atstāšanu uz pusdienas laika gulēšanu nesteidzamies, jo gribas, lai viņam tur iepatīkās un viss notiek pakāpeniski. Pagaidām izskatās, ka būs labi.

Pašvaldības dārziņā rinda spīd uz šā gada septembri (kad dēlam būs 3.5 gadi), bet vakar izdzēsos no rindām, jo, ja tikko esam uzsākuši gaitas šajā dārziņā un dēlam tur patīk - negribu pēc pus gada atkal viņu raustīt uz citu. Nav man žēl maksāt to maksu par privāto dārziņu. Ja dēlam tur patīk, tad man arī sirdsmiers.

P.S. Pašvaldības dārziņa rindās iestājāmies, kā tikko izrakstīja mūs no dzemdību nama.

24.02.2015 15:54

> Brauninga

Sveiki.

Mums šī tēma arī ļoti aktuāla un "sāpīga".

Pirmo reizi mēģinājām, kad mums bija gads un 11 mēneši. Protams privātajā. Nogājām nepilnu mēnesi un sapratām, ka tas ir stipri par ātru (otro bērniņu nekad tik mazu nesūtītu dārziņā). Gāja vienā raudāšanā un stresā. Izņēmām ārā.

Gadu nommuļājāmies ar auklītēm un ar šo mēnesi (pagājušajā nedēļā nosvinējām 3 gadus), sākam no jauna. Arī privātajā dārziņā. Divas nedēļas sākām pa stundiņai, divām. Ar atstāšanu uz pusdienas laika gulēšanu nesteidzamies, jo gribas, lai viņam tur iepatīkās un viss notiek pakāpeniski. Pagaidām izskatās, ka būs labi.

Pašvaldības dārziņā rinda spīd uz šā gada septembri (kad dēlam būs 3.5 gadi), bet vakar izdzēsos no rindām, jo, ja tikko esam uzsākuši gaitas šajā dārziņā un dēlam tur patīk - negribu pēc pus gada atkal viņu raustīt uz citu. Nav man žēl maksāt to maksu par privāto dārziņu. Ja dēlam tur patīk, tad man arī sirdsmiers.

P.S. Pašvaldības dārziņa rindās iestājāmies, kā tikko izrakstīja mūs no dzemdību nama.

Nu Tu savu izvēli izdarīji atteicies no pašvaldības dārziņa, nesapratu īsti Tavu sāpi?

11 - 18 с 18