dziesma kāzās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dziesma kāzās

Nākamgad plānojās kāzas un  vēlos pati nodziedāt dziesmiņu....mulsinoši ,bet ļoti vēlos kopā ar līgavas māsām..

respektīvi jāsāk laicīgi trennēties ,lai saprastu kas no tā visa varētu sanākt:) Meitenes ? Vai ir zināmi nopietni vokālie pedagogi,kuri varētu palīdzēt meitenēm bez iepriekšējas pieredzes mūzikā? it kā lāči mums nav sakāpušik uz ausīm:):)

22.09.2014 18:27

Man maasa ir  vokaalais pedagogs, ieguvusi maģistra graadu tieši šajaa jomaa, paarsvaraa nodarbojaas ar bērniem, bet pieaugušus arī  spēs iemacīt :)   Vienīgais, viņai pašai ir plaanojamaas kaazaas oktobrī, bet pēc tam ,ja vajadzēs, tad varēs kaut ko izdomaat... par cenam nepateikšu-viņai pašai ir jaaprasaa, es pat nezinu, cik aptuveni maksaatu taadas nodarbības, nedomaaju, ka dikti daargi... Ja vajadzēs-varu atsūtīt tel.nr.      Bet pati ideja ļoooti forša! Es pati gribētu savaa laikaa kaut ko taadu, bet visus  muzikaalos talantus savaaca maasa, man nekas nepalika paari :)))

22.09.2014 18:38

Man patik dziesma, ka sskan sakoties Ugungrekam :D G.kalnins-Divi veji. Skaisti vārdi:) Un izdziedāt nav grūti.

22.09.2014 21:08

> Ilona

Man maasa ir  vokaalais pedagogs, ieguvusi maģistra graadu tieši šajaa jomaa, paarsvaraa nodarbojaas ar bērniem, bet pieaugušus arī  spēs iemacīt :)   Vienīgais, viņai pašai ir plaanojamaas kaazaas oktobrī, bet pēc tam ,ja vajadzēs, tad varēs kaut ko izdomaat... par cenam nepateikšu-viņai pašai ir jaaprasaa, es pat nezinu, cik aptuveni maksaatu taadas nodarbības, nedomaaju, ka dikti daargi... Ja vajadzēs-varu atsūtīt tel.nr.      Bet pati ideja ļoooti forša! Es pati gribētu savaa laikaa kaut ko taadu, bet visus  muzikaalos talantus savaaca maasa, man nekas nepalika paari :)))

Super! Vari lūdzu kontaktus atsūtīt...lai varu aprēķināt izdevumus:)

1 - 3 с 3