Sūtījumi no ASV? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sūtījumi no ASV?

Čau, te atkal es ar stulbiem jautājumiem :D Vēlējos uzzināt vai kāda ir sūtījusi sīkpakas no ASV uz Latviju? Varbūt padalaties ar kantoriem? Esmu visu izmeklējusi, nekur skaidri nav nekas rakstīts. Pārsvarā ir tikai kravu pārvadājumi.

Varbūt kāda dzīvo ASV un var palīdzēt ar sūtīšanu? :) Tagad lielākā daļa mājaslapu pieprasa ASV adresi. 

Viena vai pat divas meitenes tepat man solījās, ka palīdzēs, bet pazuda ar galiem, kaut arī dievojās, ka jau liela kaudze ar pieprasījumiem un visi tiks izpildīti.

23.09.2014 06:51

Parasti muita darga ir sutot kautko no asv,ja prece ir virs 20e

> Reita

kas to muitas nodevu uzliek Lv?

23.09.2014 21:52

Neviena neko nezin?

23.09.2014 22:01

> Inese Karpova ex.Urbane

> Reita

Jā, Latvijas muita nodevu liek. Agrāk arī meklēju, kas sūta no ASV, ļoti nesekmīgi.

23.09.2014 22:03

Sūtīju no saitiem, kas sūta pa visu pasauli, nav diez ko izdevīgi, jo jamaksa nodoklis, tie saiti, kas ņem maksu par to, ka izsuta preci caur sevim - no tadiem sutijumiem ari bus muita, tas nozime, ka te galvenais saskaitit cik ir izdevigi: preces cena+nodokļi+paradresēšanas firmas pakalpojumi. To firmu tak pilns, jamekle google kkas lidzīgs package forwarding company vai parcel forwarding

23.09.2014 22:21

Man draudzene dzivoja Asv un sutija kasti ar mantam - drebem. Un vienkarshi caur pastu,cik atminos. Samaksajs cik tur vajag un viss,sanjemu pec laika sheit pasta.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Reita

Jā, Latvijas muita nodevu liek. Agrāk arī meklēju, kas sūta no ASV, ļoti nesekmīgi.

Nu tad nav jabrinas, ka baigi jamaksa par muitas nodevu. 

Sutot preci no ASV uz Skotiju nav gadijies ka butu kas jamaksa tikai pasta izdevumi.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Reita

Nu tad nav jabrinas, ka baigi jamaksa par muitas nodevu. 

Sutot preci no ASV uz Skotiju nav gadijies ka butu kas jamaksa tikai pasta izdevumi.

es runaju tiesi par precem no e-veikaliem. protams ja tev draudzene sutis kautko nebus muita jamaksa.

23.09.2014 23:33

Varbūt šeit kāda dzīvo ASV? Vai arī ir kādi radi?

1 - 9 с 9