E-talons - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

E-talons

Sveikas meitenes, man radš tāda neliela problēmiņa: es pazaudēju savu e-talonu? Ko man tagad darīt, vai es varu vienkārši aiziet un uztaisīt jaunu? Vai kaut kā jabloķē vecais? kādai ir bijusi šāda situācija?Vēsais

5 Ответы

ja macies, tad paprasi izzinu no skolas, speciali Rigas Satiksmei, tur tiks noradits, ka macies, lidz ar to brauksana bus bez maksas.

Tad jaiet uz Rigas Satiksmi, jaaizpilda ``anketa`` un viss. vienigi par pazaudetu e-talonu sods ir. agrak bija 2Ls, nezinu, cik tagad.

Un nekas nav jabloke, tad. kad uztaisisi jaunu, vecais automatiski bus nederigs.

2,85 eiro.

Man pagājušajā gadā bija šāda situācija, nekādu izziņu no universitātes neņēmu - bet uzreiz devos uz tuvāko Rīgas satiksmi un tur iedodot studenta apliecību viņi reģistrēja man jaunu. Noteikti der arī pase. Jo taisot personalizēto e-talonu, dati viņiem saglabājas, ja jau reiz aizpildīji anketu.

EUR cena par jauna izgatavošanu ir 2.85.

Bet varbūt nesteidzies - man bija tā, ka pazaudēju un uzreiz nākamajā dienā uztaisīju un todien pēcpusdienā man twitterī paziņoja, ka atradies vecais :D Visādi gadās.

paldies liels:)

1 - 5 с 5