E-talons - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

E-talons

Sveikas meitenes, man radš tāda neliela problēmiņa: es pazaudēju savu e-talonu? Ko man tagad darīt, vai es varu vienkārši aiziet un uztaisīt jaunu? Vai kaut kā jabloķē vecais? kādai ir bijusi šāda situācija?Vēsais

24.09.2014 20:26

ja macies, tad paprasi izzinu no skolas, speciali Rigas Satiksmei, tur tiks noradits, ka macies, lidz ar to brauksana bus bez maksas.

Tad jaiet uz Rigas Satiksmi, jaaizpilda ``anketa`` un viss. vienigi par pazaudetu e-talonu sods ir. agrak bija 2Ls, nezinu, cik tagad.

24.09.2014 20:27

Un nekas nav jabloke, tad. kad uztaisisi jaunu, vecais automatiski bus nederigs.

24.09.2014 20:31

2,85 eiro.

24.09.2014 20:34

Man pagājušajā gadā bija šāda situācija, nekādu izziņu no universitātes neņēmu - bet uzreiz devos uz tuvāko Rīgas satiksmi un tur iedodot studenta apliecību viņi reģistrēja man jaunu. Noteikti der arī pase. Jo taisot personalizēto e-talonu, dati viņiem saglabājas, ja jau reiz aizpildīji anketu.

EUR cena par jauna izgatavošanu ir 2.85.

Bet varbūt nesteidzies - man bija tā, ka pazaudēju un uzreiz nākamajā dienā uztaisīju un todien pēcpusdienā man twitterī paziņoja, ka atradies vecais :D Visādi gadās.

24.09.2014 21:36

paldies liels:)

1 - 5 с 5