Intrese - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Intrese

Sveikas damas! Man radas interese - ar cik augstiem papeziem (kurpem,zabakiem) Jus ikdiena staigajat, ka ari pucesanas brizos.

31 Ответы

parasti staigaaju bez papheezhiem, tachu reizees, kad veelos justies sievishkjiiga, tad liidz 15cm ar platformu, ljoti patiik augstpapeezhkurpes, tomeer eertaak ikdienaa tomeer bez. 

Sveika. Personīgi es visu laiku staigāju bez papēžiem, pat lielos svētkos nevelku augstpapēžu kurpes, jo es vispār nevaru atļauties nemaz nēsāt papēžus, esmu 1,78 un papēži nav vajadzīgi. :)

Исправлено 26.09.2014 19:10

12 - 16 cm

Arī par spīti tam, ka esmu gara auguma

preciizaak, ikdienaa vispaar nevelkaaju papeedenes, tikai un vieniigi uz randinjiem vai pasaakumiem, kaut taas ir tik skaistas, man vsp ir gruuti  kaajas peec tam saap, ja nopeerku augstpapeezhkurpes tad visbiezhaak to nozheeloju. :D

Pagaidām staigāju bez augstpapēžu kurpēm, bet parastās situācijās 10-12 cm, svētkos vai uz klubu 15 cm. :)

patīk skaistas kurpes,bet parasti izvēlos klasiskas kurpes ar nelielu un stabilu papēdi,patīk arī converse vai līdzīgas botas:)

max. 10 cm un tad jau lietas, ka nokritīs kājas :D

Sataigāju ikdienā. Bezpapēžu apavu man pat laikam vairs nav, ja neskaita botas.. Vismaz 8cm tīrais papēdus + platforma, bet ne vairāk kā 11cm tīrais papēdis, pārsvarā ap 10cm. Patīk papēži, bez tiem jūtos īsa, resna un galīgi ne pēc sievietes.
Esmu 1,70m, galīgi netraucē, ja esmu garāka.
Vēl, izbrīnam, varu piebilst, ka pārvietojos ar velosipēdu, šosezon jau 2000km.. ;D

Ja staigaju tad ir vai nu vnk platformas sakotno kadiem 3 cm - 15cm :D 

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Sveika. Personīgi es visu laiku staigāju bez papēžiem, pat lielos svētkos nevelku augstpapēžu kurpes, jo es vispār nevaru atļauties nemaz nēsāt papēžus, esmu 1,78 un papēži nav vajadzīgi. :)

esmu 175 un man vienalga, ka esmu gara.:D ja kadam nepatik vai doma, ka esi gara ta ir vinu problema.:) man ari bija kompleksi par to, ka esmu gara bet patika kurpes un pieradu...pilnigi vienalga tagad.:D

1 - 10 с 31