Intrese - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Intrese

Sveikas damas! Man radas interese - ar cik augstiem papeziem (kurpem,zabakiem) Jus ikdiena staigajat, ka ari pucesanas brizos.

31 Ответы

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Kriksis - IZDEVĪGI - ieskaties

Sveika. Personīgi es visu laiku staigāju bez papēžiem, pat lielos svētkos nevelku augstpapēžu kurpes, jo es vispār nevaru atļauties nemaz nēsāt papēžus, esmu 1,78 un papēži nav vajadzīgi. :)

esmu 175 un man vienalga, ka esmu gara.:D ja kadam nepatik vai doma, ka esi gara ta ir vinu problema.:) man ari bija kompleksi par to, ka esmu gara bet patika kurpes un pieradu...pilnigi vienalga tagad.:D

Vienkārši kājas man tievas un kad uzvelku papēdenes tad vispār izskatos pēc kaut kāda sienāža. :D 

zinu 100% ka vīriešiem ļoti patīk sievieties kas velk papēdenes,strādāju vīriesu kollektīva un katru dienu dzirdu vai uhhh,bet zinu ka nav veselīgi vilkt papēdenes,it sevišķi grūtniecēm,parastas laiviņas arī ir sliktas priekš sieviesu kājiņām:)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

Sveika. Personīgi es visu laiku staigāju bez papēžiem, pat lielos svētkos nevelku augstpapēžu kurpes, jo es vispār nevaru atļauties nemaz nēsāt papēžus, esmu 1,78 un papēži nav vajadzīgi. :)

esmu 175 un man vienalga, ka esmu gara.:D ja kadam nepatik vai doma, ka esi gara ta ir vinu problema.:) man ari bija kompleksi par to, ka esmu gara bet patika kurpes un pieradu...pilnigi vienalga tagad.:D

Vienkārši kājas man tievas un kad uzvelku papēdenes tad vispār izskatos pēc kaut kāda sienāža. :D 

Tev taa tikai liekas :D vīriešiem patīk, tici man, vairaakas reizes par to esmu dzirdējusi no viņiem, un vienalga cik gara esi :D es ikdienaa staigaaju bez papēžiem, bet uz pasaakumiem 10-12 cm papēži (esmu 175 cm gara) 

Ikdienā skraidu balerīnās un mokasīnos, tomēr sapratu, ka prasās pāris cm papēdīši - mazāk nogurdina.

Ja ar auto, tad bez ierobežojuma :)

10-15 cm ikdienā. Esmu 1.69 cm gara un mazliet jūtos maziņa Smejošs  Bet slīdīgajam laikam, ziemā man ir forši ādas zemie zābaki. 

Esmu maza- 162cm,patīk augstpapēži,bet nēsāju arī bez. Vairāk patīk platforma,vidēji 10cm,vēsajā sezonā jau ento gadu nēsāju Prada ādas zābakus ar 8cm papēdi. Svētkos iemīļotas ir Louboutin augstpapēdenes. Smukas,ērti sēdēt :D

Ikdienā nestaigāju papēžos, jo esmu 1,84m gara. Draugs par mani ir īsāks, tāpēc ejot ar viņu kopā- cenšos viņu neiedzīt kompleksos :)

Ja velku, tad nelielus. Ar lielākiem papēžiem esmu pāri 1,90m un nejūtos komfortabli, ka visi tad blenž.

Kopš dzemdībām un muguras problēmām izrietošām-grūti...Agrāk jutos brīvi, bet tagad pat 5cm sagādā problēmas:( Agrāk-bez problēmām ar 10, bet reti vilku,jo esmu 172 augumā, nejūtos komfortabli:/ Vnm sapņoju būt uz 165 :) Tad gan nēsātu :)

> raiba_saule (NEMAINOS!)

Ikdienā nestaigāju papēžos, jo esmu 1,84m gara. Draugs par mani ir īsāks, tāpēc ejot ar viņu kopā- cenšos viņu neiedzīt kompleksos :)

Ja velku, tad nelielus. Ar lielākiem papēžiem esmu pāri 1,90m un nejūtos komfortabli, ka visi tad blenž.

Izlasīju un laikam velti pukstu,bet es arī tā jūtos!!!!! :)

Sajutos tik maziņa, visas šeit tādas garas... esmu 1,66 cm īsa rūķene. :(

11 - 20 с 31