Intrese - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Intrese

Sveikas damas! Man radas interese - ar cik augstiem papeziem (kurpem,zabakiem) Jus ikdiena staigajat, ka ari pucesanas brizos.

31 Ответы

> Drupatiņa

Sajutos tik maziņa, visas šeit tādas garas... esmu 1,66 cm īsa rūķene. :(

esmu 155cm tākā degunu gaisā Drupatiņ, neesi vēl nekāda rūķene :D

Исправлено 27.09.2014 09:36

Es arī esmu no mazajām,165cm..,nēsāju ikdienā 10cm papēdīšus,labprāt arī staigāju kediņās vai baletenēs :) svētkos aptuveni tāda paša papēža apavus velku :)

Исправлено 27.09.2014 09:45

Esmu 166cm un ikdienaa staigaaju ar papēžiem plus mīnus 10cm, jūtos komfortabli, protams, šad tad arī balerīnas un sporta apavi ,,ieslīd" manaa garderobē.

ikdienas ir 8 cm papezi svetkos 13 cm bet sat tad arii ar tiem13 cm izeju ara, jo erti apav, vieni ir tik ar pilno papedi parejie ar spico, jo gruti atrast skaistus apavus ar pilno papedi. augumaa isa tpc patiik nesat papedenes

ikdienas ir 8 cm papezi svetkos 13 cm bet sat tad arii ar tiem13 cm izeju ara, jo erti apav, vieni ir tik ar pilno papedi parejie ar spico, jo gruti atrast skaistus apavus ar pilno papedi. augumaa isa tpc patiik nesat papedenes

Vesela rūķu armija. :D

Pati arī neesmu neko garā - 167cm, bet tāpat ikdienā labāk jūtos bez papēžiem. Uz svētkiem varu mēģināt uzvilkt kko uz augstākiem papēžiem, bet īsti ērti tad nejūtos, jo nevaru ilgi pastaigāt.

es esmu 1,69 gara/īsa un ikdienā arī staigāju ar augstiem papēžiem!

esmu saskārusies ka Rīgas veikalos ir nenormāla vienveidība un nopirkt īsti nav ko!....mans atklājums kur iegādājos apavus:

http://kvoll-collection.lv/

Es ar esmu maza, tik 1,65 un vīrs virs 1,90. Blakus viņam jūtos vēl jo maziņāka, tapēc bieži nēsāju papēdenes līdz 14 cm augstumam. Ir paveicies atrast tādus apaviņus, kuros var pat visu dienu uz tādiem augstumiem nostaigāt un kājas nesāp un savukārt citi, ka pat līdz pieturai neaiziesi un tā kājas sāp!

Man istenībā bieži vien uznāk periodi, kad nēsāju tikai papēdenes mēnešiem un tad KLIK un viss pilnībā pāreju uz zemajām (izņemot saviesīgos pasākumus). Man tā vienīgai?

> eljuks

es esmu 1,69 gara/īsa un ikdienā arī staigāju ar augstiem papēžiem!

esmu saskārusies ka Rīgas veikalos ir nenormāla vienveidība un nopirkt īsti nav ko!....mans atklājums kur iegādājos apavus:

http://kvoll-collection.lv/

Apskatījos Tevis ieteikto lapu. Nošokējos, daudz apavus atpazinu no aliexpress piedāvājuma, bet 3 x dārgāk. Nopietni. Ja man vajadzētu steidzami iespējams nopirktu, bet nu tā jau apavi smuki.

Tu neesi mēģinājusi apavus no aliexpress pasūtīt?

> IngunaS

Pati arī neesmu neko garā - 167cm, bet tāpat ikdienā labāk jūtos bez papēžiem. Uz svētkiem varu mēģināt uzvilkt kko uz augstākiem papēžiem, bet īsti ērti tad nejūtos, jo nevaru ilgi pastaigāt.

+1, tas pats :)

21 - 30 с 31