Sekretāres kursi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sekretāres kursi

Sveikas!

Es domāju, ka šeit meitenes noteikti zinās un varēs ieteikt kādus sekretāres kursus, es domāju ar mazu stundu skaitu, un varētu vēl aprakstīt, ko tieši tur māca, stāsta.

Var arī lietišķās etiķetes kursus, ja kaut kas tāds ir vispār.

Paldies. :)

27.09.2014 07:05

Es esmu stradajusi par sekretari 3 firmas, saku, ka jauna mietene bez pieredzes! Pieredze naca ar laiku! Vispar tur ipasi nav ko macities! Katrai firmai ir sava specifika, veids, ka rakstit lietvedibas dokuments utt.... Bet tos parasti jau saglaba datora, taka paraugi jau ir deguna  prieksa! parejais viss ir sikumi, telefons, kafija, kancelejas precu pasutisana, utt...

27.09.2014 07:05

Es esmu stradajusi par sekretari 3 firmas, saku, ka jauna mietene bez pieredzes! Pieredze naca ar laiku! Vispar tur ipasi nav ko macities! Katrai firmai ir sava specifika, veids, ka rakstit lietvedibas dokuments utt.... Bet tos parasti jau saglaba datora, taka paraugi jau ir deguna  prieksa! parejais viss ir sikumi, telefons, kafija, kancelejas precu pasutisana, utt...

27.09.2014 14:01

Par kursiem neviena nezin?

Es domāju, lai iegūtu sertifikātu vai apliecību, vai kādu dokumentu par to.

Piekrītu, jasmina, teiktajam, pati uzreiz  pēc studijām sāku strādāt kā sekretāre - asistente, visu apguvu strādājot, nekas tik traks tur nav jāprot, lai ietu kursos:)

27.09.2014 20:17

Jā, bet es tieši kursus meklēju, man nepieciešams :)

1 - 5 с 5