?! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

?!

Mīļaas, daamas!

Ja Jums cilvēks uzraksta un pajautaa par preci, tad var, lūdzu, arī atbildēt! Nevis izlasīt un nelikties ne zinis! :( Vienkaarši pretīgi tas ir . . .

27.09.2014 17:23

Es vienmēr lieku pozitīvas atsauksmes, ja nav bijis OK, tad vai nu nelieku neko vai arī pozitīvu, jo tās meitenes parasti neliekas mierā :) Bet izskatās, ka nāksies mainīt taktiku, laikam arī es esmu tikusi apkrāpto vidū. Pats stulbākais, ka potenciālā krāpēja no tās pašas pilsētas, kur dzīvoju. Uzticēšanās cena mūsdienās ir augsta.

27.09.2014 17:25

> beatriska

Esmu audzināta pieklājīgi,vienmēr atbildu un vēlos saņemt arī pretī atbildes.Jā,mani ļoti kaitina,ka izjautā visu sīki un smalki,dažkārt pat diskusijas velkas 2-3dienas,meitene uzjautā kontu un gala summu,un ar to viss beidzas,vairs neatbild...

Vienīgā reize,kad ignorēju un neatbildu ir,nenormālā sērga-MAIŅA! Varbūt ir kāda diena nedēļā,kad nepiedāvā mainīties,bet praktiski katru dienu,es vispār neveru vēstuli vaļā-momentā izdzēšu.

He,man reiz viena, gribētu teikt traka sieviete, 3 dienas tiranizēja par zābakiem. Lika mērīt un mērīt. Zābaki stāvēja laukos, es, būdama pēdējos grūtniecības mēnešos, braucu pakaļ. Cena tiem bija uzlikta pāris lati.Beigās dāma pazuda. Zābakus atdevu tāpat vienai meitenei. 

27.09.2014 17:28

Esvienmer izskatu visus piedavajumus un atbildu it visam, ja ari gadas kad prece jau kadai pardota. Nevienmer sanakt ienakt, bet ja ienaku atbildu visam :) Ta ari rodas pozitiva attieksme, pastavigi pirceji :)

21 - 23 с 23