permanentais make-up - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

permanentais make-up

Kurai ir,kā ar sāpēm un cik ilgi lūpām herpes turas? Un kā ar acu līnijām?

Taisos,bet domāju par sāpēm un tām herpēm :/

14 Ответы

Sveika. Esmu taisijusi uzacim un lupam permanento jau 3 reizes. lupam nevienu reizi nav bijusi herpes. bet uzacis tikai ar 3 reizi sanakusas labas. lupas joprojam plankumainas, nekadas. pigments nekeras klat. iesu 4 reizi, ja tad nebus tad metisu mieru,

Parasti labi meistari iesaka jau nedēļu pirms dzert tabletes,kuras iznīcina herpes vīrusu, tādā veidā pēc tetovēšanas nemetīsies herpe :)

Pēc pieredzes varu teikt,ka uzacīm turas tik ilgi,cik labi ietetovēts,man turās jau kādus 2gadus,protams,ar korekcijām :)

Par sāpēm,uzacis sāp,bet ciešami, oligāti vajadzīga EMLA atsāpiņošs krems :) 

Taisīju acīm. Nu sāpēja, bet viss jau dzīvē ir paciešams :D

Исправлено 27.09.2014 15:14

Pirms mēneša uztaisīju uzacis un acis, drīz iešu uz korekciju. Uzacis vispaar nebija saapīgi taisīt, acis gan ļoti ļoti nepatīkami, bet ir taa vērts, esmu sajusmaa no rezultaata )) galvenais atrast labu meistari ))

Es pirms 2 mēnešiem veidoju acs kontūrlīniju PMC, viss kolosāli! Biju uz atjaunošanu kur paspilktināja melno krāsu - superīgi. Sapīgi un nepatīkami ir, bet paciešami! :)

Acu līnija sāpīgāka nekā uzacis. nedēļu uzpzmpuši plakstiņi. Rēķinies ar to, ka krāsa var nevienmērīgi iesūkties.

> kintija pupčenoka

Acu līnija sāpīgāka nekā uzacis. nedēļu uzpzmpuši plakstiņi. Rēķinies ar to, ka krāsa var nevienmērīgi iesūkties.

Meistare teica,ka tas tāpēc,jo ned.pirms MR nevar taisīt...

> Karina

Pirms mēneša uztaisīju uzacis un acis, drīz iešu uz korekciju. Uzacis vispaar nebija saapīgi taisīt, acis gan ļoti ļoti nepatīkami, bet ir taa vērts, esmu sajusmaa no rezultaata )) galvenais atrast labu meistari ))

Labots: šodien, 15:14

Pie kādas meistarītes taisīji? :)

Kāpēc vispār tā herpe metas,pat tiem,kuriem tādas nav bijušas?

Herpes metas tad, ja cilvēkam, kas kādreiz savā dzīvē ir saķēris to vīrusu (un lielākajai daļai cilvēku tas ir), rodas kaut kādas problēmas ar imunitāti.

1 - 10 с 14