permanentais make-up - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

permanentais make-up

Kurai ir,kā ar sāpēm un cik ilgi lūpām herpes turas? Un kā ar acu līnijām?

Taisos,bet domāju par sāpēm un tām herpēm :/

27.09.2014 18:08

> Sintija

> Karina

Pirms mēneša uztaisīju uzacis un acis, drīz iešu uz korekciju. Uzacis vispaar nebija saapīgi taisīt, acis gan ļoti ļoti nepatīkami, bet ir taa vērts, esmu sajusmaa no rezultaata )) galvenais atrast labu meistari ))

Labots: šodien, 15:14

Pie kādas meistarītes taisīji? :)

Pie Intas, facebook var viņu atrast IP-Permanent Makeup, es ap 2 gadiem taisījos... apskatīju nenormaali daudz dažaadu meistaru darbu bildes, kamēr atradu viņu un paldies Dievam nenožēloju ))

27.09.2014 19:22

es esmu taisiijusi 2x uzacis un +veel 2x obligaato korekcijum,saapeeja visas reizes,iipashi viena uzacs,es teiktu trakaak nekaa kad taisiiju tetoveejumu kaadreiz..laikam kaads nervs tiehsi tika traumeets.

luupas gribeetu,bet baidos un nauda arii- nav mazais prieks,jau uzacis sen buutu jaatjauno,bet tagad kaa veel eiro- cenas uuuuuuuuuuuu....

27.09.2014 19:38

Katram cilvēkam ir atšķirīga sāpju uztvere, un vēl atkarīgs no anestēzijas līdzekļa, kuru izmanto meistare.

27.09.2014 19:44

Līdz dzemdībām man likās,ka esmu nu tiiiiiiiik stipra,maldījos :D Tāpēc baidos! Es taisīšu pie vienas,kura praktizējas! Bet darbi labāki kā citām nu ūber labajām. Pa acīm,gan augšā gana apakšā 60 eur. Lūpas 75!

11 - 14 с 14